| chiftelutacrocanta a întrebat:

Crezi ca uneori omul priveste viata prin mentalitatea unor oameni pesimisti si de aceea este uneori trist si plictisit?

38 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Cam fiecare om pesimist are motive ca să fie așa. Tristețea îi acordă pesimism, asta dacă nu vorbim de un idiot în cazul căruia e invers.

| Divy a răspuns:

Ți-aș spune ce cred doar că mă ignori complet

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Divy):

Nu fi supărat! Si pe mine ma ignora laughing deci nu pierzi nimic interesant.

| Divy a răspuns (pentru justanotheruser99):

De unde ști? laughing
Nu sunt supărat când ești tu aici love struck

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Divy):

Pentru ca i-am răspuns la aproximativ jumătate din intrebari. Iar in ultima vreme toate sunt anoste. laughing
Aww... Cat de drăguț blushing *blushing*

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Ai gasit pe altul '?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Gelos?

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Foarte,, foarte/

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Daca te ajuta cu ceva, tot ramai in top 5 candidați laughing

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Ai stat tu si ai meditat la toti candidatii? Doar din cateva raspunsuri date tie te-am dat gata si sunt bun de trecut pe lista?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu, nu am timp pentru așa ceva! Dar tu! tu si intelectul tau m-ati dat pe spate laughing

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Asa impresie despre mine ti-ai facut?

| Divy a răspuns (pentru justanotheruser99):

Sper că sunt primul de la sfârșit laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Inca nu sunt total convinsa, dar in mare parte pari un tip de treabă. Deci da, cam impresia asta mi-ai lasat-o.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Interesant!

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Divy):

laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Crezi?
PS: sunt destul de curioasă, care a fost prima impresie care ți-am lasat-o? thinking

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Una buna, avand in vedere ca ne-am amuzat amandoi de multe lucruri si am discutat destul.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Ma bucur happy de data asta nu am dat fail laughing

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

N-ai dat, nici intr-un caz

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Ntz ntz ntz.
Daca vede Floryy...

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-a dat block, nicio sansa sa mai vada vreodata.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Va fi mai ceva ca o telenovela laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

S-o crezi tu.
Ai vazut si tu la intrebarea aia ce-i tinea partea lui Raul, de ciuda, man.De ciuda.
O sa aiba 15 unghii in gat cand o vedea ca te-ai dat la justanother.

| anonim_4396 a răspuns (pentru justanotheruser99):

Sigur.
Acum nu mai da foc la masina sa vada cat tine la ea, ii taie curentul, pierde meciul.

Ma si vad maine cu suspendare.
Meh.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Bwhahahahahahahaha

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing chiar așa de dementa o credeți? rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru justanotheruser99):

Whooaa. M-ai dat pe spate cu asta.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu exista ''pierde meciul'', de vazut tot il vad eu! Cum pot sa pierd magica Arsenal?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing prea mult adevăr?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Luandu-se curentul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru justanotheruser99):

E si normal sa-i iei aparerea, esti prietena cu ea.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Niciodata!

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing eu nici macar nu o cunosc rolling on the floor deci n-am cum sa-i iau apararea. Dar totusi, ce e așa "special" la ea, de toți o "iubesc"?

| anonim_4396 a răspuns (pentru justanotheruser99):

Ipocrizia din ea.

| GreenVoid a răspuns:

Nu.Daca omul respectiv nu are nici un motiv sa fie trist poate sa priveasca prin mentalitatea celuilalt cat vrea, ca nu va fi.

| Dontsaygoodbye a răspuns:

Omul privește viața prin propria sa mentalitate și e fix problema lui cum o vede.

| Rin_Flo_1998_CLpv a răspuns:

Da