| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cu ce lucruri se poate mandrii un roman ca este roman? Imi zici 5 lucruri pentru care esti mandru ca esti roman?

3 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Mi-ar fi mai usor sa iti spun 10 lucruri de care nu este mandru un roman ca este roman, dar nu o sa insist pe acest subiect.

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu prea are cu ce sa se mandreasca un roman, doar in cazul in care se raporteaza la stramosii săi si realizarile acestora, spre exemplu la marile personalitati: Eminescu, Brancusi, Nicolae Grigorescu, George Enescu, Ciprian Porumbescu, Henri Coanda, etc. In fine... e destul de trista situatia asta deci prefer sa nu deschid subiecte de genul.

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Net de mare viteza?