| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac de 1 si 8 martie pentru a impresiona lumea? funda:*

Răspuns Câştigător
| Dσℓℓу a răspuns:

Iti pui in cap niste pamant, in picioare buruieni.ca si tricou iei niste frunze si gata imbracamintea! o sa impresionezi pe toata lumea cu siguranta, cu siguranta!laughing...

P.S: Imbraca-te in hainele tale preferate care nu le iei in fiecare zi.aoleooo am uitat.merg la garderoba sa aleg haine O_ mersi ca mi-ai amintit:X esti un dulce:d pup

5 răspunsuri:
| User a răspuns:

Stai putin... De ce trebuie tu sa impresionezi lumea pe 1 si 8 martie, baiat fiind?straight face

| Ana a răspuns:

Intr-un ghiocel big grin glumesc, imbraca-te normal

| Ciprian a răspuns:

Te imbraci cu hainele in care te simti cel mai bine.

| Doddel a răspuns:

N-are rost.

| Bybanu a răspuns:

Te imbraci normal.

Avatare Martie: http://bybanujunior.99k.org/avatare7.html