| ByllyGodBoy a întrebat:

Cui ii plac Animeurile? big grin

5 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Mie. happy
Pot spune sincer, că sunt viaţa mea.

| OtakuForever a răspuns:

Mie sunt geniale te atrage totul la ele grafica, povestea, actiunea.

| Copila2016 a răspuns:

Unii spun că sunt urâte, că au ochii prea mari, spun că sunt de copii mici, alții spun că sunt prea violente dar de fapt sunt pe vârste, eu cred că ochii și fețele fac anime-urile mai speciale, adică este totul cute mai ales strălucirea aceea, dar și să nu uit de păr, la băieți uneori este mai misterios, iar la fete îl face să fie mai frumos.

Pentru mine să văd un anime este de ca și cum aș vedea un film, pentru că are momente când îmi pune lacrimi de fericire/tristețe sau emoții că nu pot face nimic să îi ajut, etc, ce nu prea pățesc în viața reală, nu poți compara un anime cu Tom și Jerry pentru că, dacă ar fi un remake toate personajele ar fi mai kawaii ( frumoase ), asta este părerea mea din punctul meu de vedere artistic și fantezistic ( sper că am spus corect ).
Sper că v-a plăcut happy
( să nu fie cu supărare pentru fanii vechi Tom și Jerry dar, asta a fost părerea mea. )

| ByllyGodBoy explică:

La fel si amea mereu cand vand cate un episod dintr-un anime ma imaginez si eu acolo..sunt si viata mea ..nush cum ar fi viata mea fara animeuri :O3

| ByllyGodBoy explică:

Fie binecuvantat cel care a inventat animeul