| miky95 a întrebat:

Cum aflu cate minute mai am in reteaua COSMOTE?

Răspuns Câştigător
leonardk
| leonardk a răspuns:

La abonament trimiti sms fara text la 1515 si primesti mesaj cu minutele disponibile. La cartela, asa cum a spus dulce sau suni la 133 si alegi optiunile 1 - 1 - 2.

7 răspunsuri:
| dulshe a răspuns:

Depinde ce optiune ai.
*123*1#
sa imi zici daca e bunabig grinwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna la 1234-1-1-2-1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*123*1#

| Darkmind a răspuns:

Mersi foarte mult si eu aveam o problema cu cosmote tastam *151# scria ca voi primi un sms in cateva secunde si nimic.Am vazut aici si nu stiam ca merge si cu 1234 si ai gresit nu e 1121 ci 113scurtatura.

| dmihaita72 a răspuns:

Daca vr sa afli cate minute dai la *123*1# so ok, si daca vr sa afli international *123*2# ok

| Stoica_Letitia_1989 a răspuns:

Nu prea ai sanse sa stii cate minute mai ai in reteapentru ca sunt niste NESIMTITI, cei de la Telekom.nu se merita sa ai abonament si sa fii si cu plata la zi la acesti inculti

| Marius_Balanica_1988 a răspuns:

Ce minute și net mai am