| Alex_9605 a întrebat:

Cum aleg Google ca pagina de start la Mozilla Firefox?

Răspuns Câştigător
| Onutzu a răspuns:

Dai clic pe Tools dupa pe options si unde scrie Home page stergi tot ce e scris acolo si scrii: http://www.google.ro si dai Ok

88 răspunsuri:
Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va multumesc pentrruu raspunsurii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baieti si fete am mozilla in romana setez http://www.google.ro da nu-mi apare seteaza google ca pagina de pornire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tools>Options>Main>Homepage

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai clik acolo in stanga sus unde scrie "file, edit, ...tools "dai la tools-options unde scrie home page scrii :http://google.ro si apoi dai OK si se rezolva imediat.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu scrii google si dai pe primul borowser si dai seteaza ca pagina de start

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms mult pentru totkissbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt nu e asa scrie acolo alege google pagina ta de start si dai clic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la Tools

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe mozila si scrii google intri dai la prima si scrie acolo unde trebuie sa scriin dedesubt si acolo scrie alege google pagina mea de start si dai acolo

| varicristinamonica a răspuns:

Iti multumesc enorm de mult Ionut ca mi-ai spus...si casperboyy si restulbig grinbig grin

| Morticia_7212 a răspuns:

Tools -> options -> main -> home page happy

| lauma3 a răspuns:

In limba romana:unelte, optiuni, pagina de start http://www.google.com,OK

| basty a răspuns:

Intai intri pe google si intr-un colta iti scrie,, alege google ca pagina de pornire" si apesi pe acel scris.

| moise720 a răspuns:

Unde este tools ca si eu vreau sa fac tot asa

| moise720 a răspuns:

Unde este tools? ca si eu vreau tot asta ca alex

Alte răspunsuri
| Taragan_Pintilie_1929 a răspuns:

Pagina de start mozilz