| ClaudiaCitattoli a întrebat:

Cum as putea provoca... un barbat linistit?big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosesteti si tu puterea de seductie.(ia-l si tu cu vrajeala)

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Fa-o,insa ai grija, e o lama ninja cu 2 taisuri, il ranesti si pe el si pe tine, ii dai cateva semnale s-ar putea sa le inteleaga gresit, apoi vei regreta amarnic. Unii barbati nu dau inapoi.Chestia cu sexu? daca il bagi in erectie si nu ii faci nimic,iti zic din start, nu scapi nebatuta, sau fara sa te arda happy Astea nu sunt lucruri cu care sa te joci, daca esti sigura ca vrei sa te culci cu el, il poti fierbe putin.Insa daca doar vrei sa il fierbi, mai bine lasa omu in durerea lui.El vrea sa faca impresie buna, si tu vrei sa scoti bruta din el, S-ar putea sa scoti tu ce e mai rau din tine si sa nu ii mai placa lui de tine big grin cum am spus, e o sabie cu 2 taisuri, take care

| neutrino a răspuns:

Arata-i ceea ce pierde daca este prea linistit.

| T0T a răspuns:

Sa mimeze orga.smul.

| SkyPilot a răspuns:

Ce inseamna "linistit"? Si cat de departe esti dispusa sa mergi? Sunt anumite lucruri care transforma orice barbat intr-unul nelinistit happy

| Wøodenpints a răspuns:

Provoca să ce? Să sară pe tine și să-ți dea cel mai animalic viol în primul tronson dintre blocuri, sau să-ți bage o flegmă în ochi în timp ce te înjură printre dinți?
Oricare ar fi intenția, dacă întrebi așa ceva sigur te vei alege cu flegma.

| AirănMeidăn a răspuns:

Bun, deci prima data mergi pe aceeasi strada cu el, dar in sensuri opuse, si cand treci pe langa el, incepi brusc sa ii tipi numele in extaz in timp ce sari si dai isteric din maini. Functioneaza (experienta proprie). Pe cine pacalesc... Tot ce a facut a fost sa se uite la mine si sa chicoteasca putin. Eh, macar am incercat