| andreeadaiana2000 a întrebat:

Cum as putea sa am mai multa incredere in mine pentru a reusi ceva? Adica eu sunt cam si negativista deci a doua intrebare ar fi cam cum as putea fi optimista?

Răspuns Câştigător
| Florinel28 a răspuns:

Nu stiu cine ti-ar putea da raspunsul la asa ceva. In general starile pot fi schimbate cu calmarea gandurilor si a face ceea ce iti aduce placere de orice fel posibil.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te iubesti poti face orice, jumatate din oameni simt nevoia sa se distruga, sa spere ca exista ceva suprem si neatat de...scarbos dependent si fragil ca omul si sa cada in neant pentru ca inconstient urasc oamenii si pe ei insisi
innoti sau te scufunzi

| StalkerSoul a răspuns:

Spera in visele tale, in ceea ce iti doresti si vei ajunge acolo!

| Imstrong a răspuns:

Trec prin aceeasi situatie.
Eu am reusit gandindu-ma ca nimic nu e IMPOSIBIL.
Speranta moare ultima, crede-ma.winking
Bafta!