| Daniellllll1 a întrebat:

Cum ati reactiona,daca ati afla ca o persoana draga, ar deceda.Aici,nu ma refer la un membru al familiei, ma refer la un prieten /amic apropiat

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

As zice ca asa e viata omului murim intr-o zi pana la urma

24 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Cu tine nu mai am ce discuta! Esti fratele meu si nu ma asculti deloc!

| Daniellllll1 explică (pentru J0B0MAT):

Eu nu inteleg, ce ti-am facut crying Vreau doar sa stiu, cum o sa reactioneze unii din prietenii mei, cand o sa afle vestea de maine

| J0B0MAT a răspuns (pentru Daniellllll1):

Pai asteapta sa-ti raspunda ei.Ca pe sora ta ai suparat-o si intristat-o rau.

| Daniellllll1 explică (pentru J0B0MAT):

As vrea eu sa am o sora, care sa-mi confirme ceea ce spun eu despre minecrying

| J0B0MAT a răspuns (pentru Daniellllll1):

Pai eu ce sunt ma?crying((
Hai ca acum chiar sunt foarte suparata.Nu asculti nimic din ce iti spun, cum sa iti confirm prostiile.Ca o sora mai mare ce suntwinking trebuie sa te atentionez atunci and gresesti.Tie de fapt ti-ar trebui o bataie buna.

| Daniellllll1 explică (pentru J0B0MAT):

Imi pare rau, dar nu vad motivul pentru care sa te intristezi, pana la urma, o sa fac un favor lumii! big grin

| J0B0MAT a răspuns (pentru Daniellllll1):

Da cum sa nu? Lumea o sa fie extraordinar de frumoasa daca pleci tu. Abia vad si eu cum e sa ai frati, si tu deja vrei sa ma lasi fara.Cat de crud poti sa fii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când ai de gând să încetezi cu asta?

| Daniellllll1 explică (pentru anonim_4396):

Maine,probabil, cand nu o sa mai fiubig grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Daniellllll1):

Te urăsc.

| Daniellllll1 explică (pentru anonim_4396):

Nu ai fi singura persoana crying

| anonim_4396 a răspuns (pentru Daniellllll1):

Pe bune acum, termină cu tâmpeniile astea. ce naiba ai?

| Daniellllll1 explică (pentru anonim_4396):

Parca ti-am mai zis...chestia cu "U"...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Daniellllll1):

Păi și ăla e motiv să mori? nu fi prost.

| Daniellllll1 explică (pentru anonim_4396):

E motiv! big grinPentru ca m-am saturat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau pentru putin timp si atat, viata merge inainte

| MrLucas a răspuns:

Nu le asculta pe tinerele astea care vor doar sa te corupa, vezi ca "dincolo" e un fel de tenerife all inclusive!

| J0B0MAT a răspuns (pentru MrLucas):

Spuse cel care a fost acolo in vacantalaughing

| MrLucas a răspuns (pentru J0B0MAT):

Acolo inca nu am fost, urmeaza..la anul laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru MrLucas):

Aoleu.te sinucizi si tu? laughing

| MrLucas a răspuns (pentru J0B0MAT):

La mine e diferit, eu primesc genul acela de cadouri daca ii conving pe altii laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru MrLucas):

Esti convingator tare?

| MrLucas a răspuns (pentru J0B0MAT):

Fac si eu ce pot, la fete e mai usor.

Răspuns utilizator avertizat