| AlaBala111 a întrebat:

Cum ati reactiona daca ati primi cadou o icoana de la persoana iubita?:*

12 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Orice cadou este bine venit si bine primit, mai ales daca vine din parte cuiva drag.
Intentia conteaza foarte mult.
De ce i-as refuza cadoul? de ce as reactiona urat?
I-as multumi si as pune icoana la loc de cinste
Cum as reactiona?
As intelege ca este o persoana credincioasa si ca sa inteleg ca relatia noastra nu este o facatura si sa am incredere in el.
O zi bunahappy

| AlexanderAdrian a răspuns:

Nu m-as cupla cu o persoana care mi-ar da asa ceva deci n-as avea cum sa reactionez in nici un fel. Cine e credincios si face astfel de cadouri ...treaba lui.

| T0T a răspuns:

As aprecia...

| AirănMeidăn a răspuns:

Ar fi destul de ciudat, dar probabil m-as bucura

| Mayar a răspuns:

Mi-as spune :"Doamne-ti multumesc ca nu ii satanist!"

Deci ar fi foarte bine, superb!

| Lawliet14 a răspuns:

As aprecia! Credinta e o mare valoare umana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aș pune-o în portofel.Parcă așa se face...

| forthewicked a răspuns:

I-aș da-o de cap

| fqwaf a răspuns:

Mi se pare OK, e un cadou frumos, mai ales pentru pentru persoanele credincioase

| AnaBelaAnaBela a răspuns:

I-as spune ca mi-ar place sa cumparam una impreuna pe care sa o punem in casa noastra. Am vazut una frumoasa care se numeste Sporul casei. https://www.classgifts.ro/icoane.html

| FunkyGurl a răspuns:

Nu prea știu cum aș reacționa, depinde și în ce stare sunt. E o fază de moment, deci nu pot știi sigur. Cred că ar fi puțin ciudat, nu-mi dau seama de ce. Nu ar fi prea confortabil pentru mine, deși sunt credincioasă.

| PreaMulteNumeSuntInBazaDeDate a răspuns:

I-as reaminti ca sunt ateu!