| marria a întrebat:

Cum dezarhivez un fisier. rar?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie de un program instalat in calc, de exemplu,, Winrar"sau,, Winzip",, 7zip". Dupa ce l-ai instalat, poti dezarhiva orice fisier din comenzile care iti apar cand dai click de dreapta pe el :,, Extract Here" daca vrei sa extragi filele din arhiva in folderul in care se afla arhiva sau,, Extract Files" daca vrei sa le extragi intr un anumit loc pe disk.

9 răspunsuri:
| bismark65 a răspuns:

Iti trebuie un program winRAR daca nu-l ai, il iei de pe net, apoi spor la treaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu rar sau cu zip

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cu winrar.

| varlanconstantindan a răspuns:

Iti trebuie vin rar pentru a dezarhiva acel fiser

| andreiush a răspuns:

Click dreapta si "extract here", doar daca ai instalat programul WinRAR happy altfel il dai jos de pe net si il instalezi tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ytrbuie sa ai programu de obicei il are orice calc apesi click dreapta pe rar si dai extract here sau daca e in romana dai extracteaza aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click dreapta, extract here...
si gata