| AirănMeidăn a întrebat:

Cum e posibil sa ai body type-ul asta? http://bootyandhiphop.tumblr.com/image/138634548076
gen, e ceva frecvent la persoanele de culoare sau exista exercitii pentru asta?
Am vazut foarte multe persoane de culoare care au tipul asta de corp, talie foarte mica si brusc fund asa mare. Cuuum?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu poti acumula muschi acolo atata de mult, e grasime ceea ce nu e sanatos, da cui barbat i place asa ceva? mie mi se pare scarbos sincer, o fata trebuie sa fie mica in talie si un fund nu cat casa si cat de cat

| AirănMeidăn explică (pentru RAY):

Ray, exista preferinte si preferinte. unii se mastvrbeaza la tipe obeze

| Drimmero a răspuns:

Negrii si negresele fata de albi/albe au corpul mai dezvoltat, au o gramada de calitati si de avantaje oamenii de culoare fata de albi. Dar cu siguranta isi fac si turbo injectii pentru marirea dosului!

| AirănMeidăn explică (pentru Drimmero):

Sunt asa "dezvoltati" din cauza ca acolo in africa unde isi au ei originile nu aveau destule resurse, iar acum cand dau si ei de mancare din plin se ingrasa inediat
e genetica!

| Drimmero a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Nu stiu daca este vorba despre asta, isi fac si multe operatii, mai ales negresele astea de bani gata. Nu exclud si aspectul zis de tine, probabil si asta.

| LoveSleep a răspuns:

Se zice că Christian Bale a fost acolo.
Da, stiu, cacofonie.

| Sociopat a răspuns:

Se nasc asa, operatii sau sport de mici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În general așa-s femeile de culoare dar nu neapărat, mai există și chirurgie plastică
http://i.imgur.com/3aS7gXS.jpg
sau photoshop.
Era o tipă care făcea anumite exerciții pentru a avea fundul mare, Jen Selter ...se lăuda că o urmărește Rihanna pe twitter/instagram.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei si tu?

| AirănMeidăn explică (pentru anonim_4396):

Da

| anonim_4396 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Si eu

| EneCristian a răspuns:

3 chesti fie photshop fie implanturi fie slana frate am eu una in clasa si crede-ma nu vrei sa dai acolo se pot face astea si la albe dar...