| Glumet a întrebat:

Cum era pe vremea comunistilor?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cam la fel cum e acum, oameni cu datorii si probleme in familie

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Era bine pentru ca toti oamenii munceau, acum sunt o gramada de lenesi care nu stiu cum sa-si mai minta parintii pentru niste bani, apoi trec la bunici, in rest nu prea era bine ca nu gaseai mai nimic prin magazine si nu aveai voie sa pleci in alta tara si multe altele, totusi cred ca era mult mai bine inainte de inceperea primului razboi mondial.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Cam la fel cum e si acum.

| zahre a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Da' tu de unde stii, dragule? Ai 18 ani si stii cum era pe vremea lui Nicolae Ceausescu? Cam tragic...

| Danişor a răspuns:

Salut! pe vremea comunistilor era cum era si acum. Oameni cu datorii mari si probleme in familie.Bafta in continuare!