| aиdяaaa●• a întrebat:

Cum fac sa-mi apara "Google" ca pagina de start?frustrated

Răspuns Câştigător
| Georgyana98 a răspuns:

Uite o sa-ti explic;)

dai sus unde iti apar optiunile sus la bara de meniu, dar daca iti este in engleza dar la tools si apoi options... si acolo iti apar mai multe acolo sus cum ar fi:
General...etc

si dai pe general:)
si acolo iti apare o casuta unde scrie inaintea ei home page in engleza:)
si acolo scrii adresa ce vrei sa-ti apara la pagina de pornire;)

daca vrei sa iti apara...cum ai zis. google scrii adresa de la google adica:
http://www.google.ro scrii asa in casuta aia si apoi dai ~OK~

sper sa te ajute;)

1 răspuns:
| ViseColorate_6532 a răspuns:

Buna:*
La Internet Explorer: Tools-Internet options-General si la HOme page scrii www.google.ro
La Mozilla : Tools-Options-General si scrii www.google.ro
Sper ca te-am ajutat:*