| raluca_2686 a întrebat:

Cum imi pun parola pe calculator?big grin

Răspuns Câştigător
| spiritul a răspuns:

Mai sigur bagi calculatorul intr-un seif, inchizi cu cheia, cheia o inghiti, sa fi mai sigura rasucesti si cifrul dupa ce in prealabil te-ai legat la ochi.

36 răspunsuri:
| iuliannn1000 a răspuns:

Control panel>user accounts>selecteaza contul dorit>pune o parola... si apoi te descurci. FUNDA?

| jonraion a răspuns:

Cu mana laughing)

| Ungururonaldo_Ronaldosmecheru_1994 a răspuns:

Unde dau sa bag parola pe pc

| Cristina_Moldovan_1994 a răspuns:

Nu mai sa ti minte....sau sa ai grija nu ti pui parola pe bioas...{daca o vei uita numai ai ce face cu pc ul}

| Liliana_Nicoleta_Juliet_1991 a răspuns:

Vreau sa pun o parola pe calculator si pe facebook cum pot face asta sa nu mai stie nimeni parola mea sau sa deschida calculatoru meu cum pot parola sa nu mai dscida calculatoru numai eu ok