| AndreyFCD a întrebat:

Cum iti dai seama daca o fata vrea sa te bage in friendzone sau vrea sa fie cu tine? xD

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Depinde cum se poarta cu tine.
Cand se comporta cu tine intr-un mod special si nu o mai face cu nimeni altcineva, ai sanse sa te placa.
Cand se comporta cu tine asa cum se mai comporta cu vreo doi, trei, te asteapta friend zone dupa colt.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pai te mai baga si ea in seama, are un glas mai diferit cand vorbeste cu tine, poate ii e si putin greu sa vorbeasca, e vesela ca te vede, te suna poate si fara motiv sau inventeaza ceva aiurea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Povesteste cu ea lucruri mai intime cum ar fi daca e fata mare. Daca roseste din cand in cand, atunci poti sa te tii de ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa modul in care vorbeste/se poarta cu tine. Si cum se poarta cu altii.

| Danişor a răspuns:

Salut! pai in opinia mea dupa modul in care vorbeste sau se poarta cu tine.Si cum se poarta cu altii big grin bafta in continuare!