| AncutssaM a întrebat:

Cum pot afla cine mi-a vizualizat profilul de facebook recent?

Răspuns Câştigător
| Andreia98 a răspuns:

Wow draguta imi pare rau sa-i dezamgesc eu pe TOTI ceilalti ce au zis ca nu se poate dar iti zic eu cum in bara unde cauti prieteni scrie cine mi-a vizualizat si iti apare o imagine cu f de la facebook si scrie vezi cine ti-a vizitat si dai acolo, si dupa dai permite cum se face la orice aplicatie si dupa te descurci tu dai undv si dupa iti apare pe profil o imag cu primul care ti-a vizitat al doilea al treilea etc mie imi merge daca fac asa

| Malina_Maly_1990 a răspuns (pentru Andreia98):

Unde scrie ca vreau sa eu sa aflu.

| Bubu_Anna_1993 a răspuns (pentru Andreia98):

La mine nu merge! sad nu stiu cum ai reusit tu :d

| Andreia98 a răspuns (pentru Bubu_Anna_1993):

Pai s-a mai schimbat facebook-ul.

35 răspunsuri:
| guzanu92 a răspuns:

Imi pare rau ca te dezamagesc dar nu exista un program care sa-ti arate cine iti vizualizeaza profilul si se pare ca nici nu va exista. Facebook e un network serios, mult mai serios ca hi-5-ul deci, din motive de privacy, nu va permite vreodata crearea unui asemenea program.
Iti sfatuiesc sa nu dai click pe chestii de genul "afla cine ti-a vazut profilul, da-i click pe etc etc", aia sunt virusi mai mult ca sigur.
Sper ca te-am lamurit. Funda? ^^

| iuddavali a răspuns:

Din pacate (sau din fericire) nu putem afla aceste informatii.

http://costel.info/......-facebook/

O idee totusi ne putem face, caci i patratul unde gasim cativa dintre prietenii nostri, in profilul nostru, sunt cei care au facut cele mai multe vizite pe profilul nostru. Dar nu e o chestie prea sigura sau care sa arate date concrete.

Dar raspunsul la intrebare este "NU PUTEM AFLA"

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
Din câte ştiu nu poţi să vezi. Asta era la bătrânul Hi5. Dar mă rog, poate este şi aici.
Baftă.

| Lace a răspuns:

Pe Facebook nu se poate afla cine ţi-a vizualizat profilul, am informaţii că asta se putea afla doar pe Hi5.
Baftă!

| kisslove a răspuns:

Funda?

| BlondishBBY a răspuns:

La mine sincer nu merge sa fac cum ai zis affy...sincer nu stiu de unde ai scos-o si pe aia.

| Madalina_Bituleanu_1984 a răspuns (pentru BlondishBBY):

Acum 2 min am bagat si eu asa cum a zis affy si a mers pe cuvant vb

| Madalina_Turcu_1994 a răspuns:

Chiar dacă oficial se spune că nu ai putea avea acces la astfel de informaţii confidenţiale, există totuşi o modalitate de a afla care au fost cei care ţi-au vizitat profilul în ultimele zile. Conform site-ului Science 2.0 este suficient să apeşi tasta F5 atunci când eşti pe pagina profilului tău, iar cei care îţi apar în caseta „Friends", cea din dreapta, sunt prietenii care au accesat profilul tău în ultima perioadă!

| Anonime a răspuns (pentru Madalina_Turcu_1994):

Care e caseta "Friends"din dreapta? Mie nu imi apare..am doar una in stanga

Alte răspunsuri
| Bartus_Nicoleta_1982 a răspuns:

Cine mea vizitat profilu

| Anastasia_Anastasia_1991 a răspuns:

Cum pot sa aflu cine imi intra pe Facebook

Alte răspunsuri
| Aysha_Byanca_1990 a răspuns:

Nu poti

| Gaby_Gabi_1988 a răspuns:

Simplu sunt aplicatii

Alte răspunsuri
| Purcel_Cerasela_1987 a răspuns:

Cum pot afla cine mi-a vizualizat profilul de Facebook recent?

Alte răspunsuri