| DeEa_8231 a întrebat:

Cum pot face bani pe Howrse.ro? Funda celui mai folositor raspunsbig grin

5 răspunsuri:
| DeEa_8231 explică:

Nu neaparat permisele sunt cu bani reali. Poti face permise daca ai un cal mai batran de 20-30 de ani.Eu am avut si mi-a dat 1 permis:X

| AtateaConditii a răspuns:

Vanzai cai,vanzai fecale,schimburi de obiecte,participi la competitii, iti inscrii caii la lectii, iti dai armasarii la monta.

| lunathemoon a răspuns:

Este un mod... daca cineva scrie la sponsor numele tau de utilizator vei primii 300 de equus. dar permisele sunt cu bani adevarati din nefericire. sper ca te-am ajutat!

| funkiehair a răspuns:

Poti sa vinzi lucruri.sa dai obiecte de la piata neagra contra cost, sa te joci cu animalutzele' caiilor.etc.:*:*

| Ioana_Iony_1999 a răspuns:

Pai mai intai mai fa-ti un cont si termina aventurile... Intra pe contul tau bun du-te la un cal (mascul) si da pe du o iapa la monta-rezervat unui jucator-acolo pui cati bani vrei sa castigi dupa monta si pui numele contului nou + numele iepei. Apoi intri pe contul celalalt (cel nou) si acepti monta. Cand te loghezi inapoi pe contul bun o sa vezi ca ai mai multi bani happy Daca vrei sa ma gasesti pe howrse : sunt HorseyLuVer