| Adela_9686 a întrebat:

Cum pot sa aflu un id de mess, daca stiu numele persoanei, su o adresa de email un numar de telefon, dau fundita cui ma ajuta

7 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Adresa de email e cumva la yahoo? tongue
Shinwinking

Shin
| Shin a răspuns:

Adela, nu te supara pe mine, dar daca vrei sa eviti viitoarele confuzii si doresti un raspuns corect, ai putea avea bunul simt sa investesti mai mult de 5 secunde pentru a scrie intrebarea cat mai corect d. p. d. v. gramatical. Din cauza ca ai scris-o cu picioarele eu am inteles ca ai deja adresa de e-mail. Deci te rog, mai multa atentie si nu in ultimul rand, mai mult bun simt!
Shin.

| Alex_7297 a răspuns:

Bună!
Dacă îi şti adresa de E-Mail şi este de genul : asd_asd@yahoo.com, ID-ul lui, PROBABIL, va fi asd_asd. Dacă-i şti numărul de telefon îl poţi suna să-l întrebi, dar adresa nu te ajută cu nimic, poate să te duci la el şi să-l întrebi...
Baftă!

| Adela_9686 explică:

In cazul in care nu a-ti vazut eu vreau sa gasesc o persoana, nu am nici numarul de telefon nici adresa de email nici id de mess, voi va grabiti sa raspunde-ti ca sa primiti fundita da sa ajutati nu va intereseaza

| Lola_5953 a răspuns:

Mda.era sa uiti fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai aflat cum poti gasi un id?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mares irina maria