| Diiianaa a întrebat:

Cum pot sa bat o fata?batting eyelashes Si eu tot fata sunt, si sa va spun de ce vreau sa o bat.
Am comentat la o poza pe Facebook in care i-am spus une fete ma, iar acea fata a crezut ca m-am certat cu ea. Si apoi mi-a zis : Diana Violeta tu ce te bagi? Du-te dracu, si mai multe injuraturi. Dupa aceea ne-am injurat rau de tot pe mess, pentru ca eu nu puteam sa stau cu mana in san.thinking Si fata asta este foarte tupeista, adica anul trecut cand era a6a, a batut o fata de a8a. Si acum a zis ca vrea sa ma bata. Cum pot sa o bat eu pe ea, inainte de a ma bate ea pe mine?

3 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Sunt singura careia i se pare injositor ca doua fete sa se bata?

| Andrusccaaa a răspuns:

Ii explici ca nu are de ce sa te bata, ea sa isi vada de treaba ei, si sa lase lumea in pace, sa puna mana pe o carte sa citeasca, nu e frumos cand va bateti.batting eyelashes Ia'o si tu putin de par si gata. Ii spui ca merita. Altceva nu mai stiu. Bafta oricum!

| KrajcarDaniel a răspuns:

Bună seara îți explic cu s-o bați pe fata ca tine,: mergi către ea o pui la trântă pe iarbă și te pui pe ea cu genunchii pe amândouă mâini și cu curul pe piept și cu păsărica la bărbie și poți să-l dai în gură dacă ee nu poate face nimic