Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2609980intrebari
Ultimele intrebari
Kurtmann
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
17 Apr
SATI 326.864AFISARI
143.251VIZITE
117.718V. UNICI
7 Ianuarie 2012
Diiianaa intreaba:

Cum pot sa bat o fata?batting eyelashes Si eu tot fata sunt, si sa va spun de ce vreau sa o bat.

Am comentat la o poza pe facebook in care i-am spus une fete ma, iar acea fata a crezut ca m-am certat cu ea. Si apoi mi-a zis : Diana Violeta tu ce te bagi? Du-te dracu, si mai multe injuraturi. Dupa aceea ne-am injurat rau de tot pe mess, pentru ca eu nu puteam sa stau cu mana in san.thinking Si fata asta este foarte tupeista, adica anul trecut cand era a6a, a batut o fata de a8a. Si acum a zis ca vrea sa ma bata. Cum pot sa o bat eu pe ea, inainte de a ma bate ea pe mine?laughing

Plss funda cel care imi spune cum s-o bat :-s!:X

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 5 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 7 Ianuarie 2012 22:12
    Sunt singura careia i se pare injositor ca doua fete sa se bata?
    24 August 2012 15:40
    lucianredy a răspuns (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):
    Intra pe id:lucianredy si te invat eu tot sa fii as
    - Ascunde conversatia (1 răspuns)
  • 7 Ianuarie 2012 21:47
    Andrusccaaa a răspuns:
    Ii explici ca nu are de ce sa te bata, ea sa isi vada de treaba ei, si sa lase lumea in pace, sa puna mana pe o carte sa citeasca, nu e frumos cand va bateti.batting eyelashes Ia'o si tu putin de par si gata. Ii spui ca merita. Altceva nu mai stiu. Bafta oricum!
  • 7 Ianuarie 2012 21:33
    Pufffx a răspuns:
    Dai vreo doi pumni in fata (fix in gura) ia-o de par si fa-o roata putin si gatahappy.
    Oricum daca vine la tine sa te bata si nu apuci sa ii dai tu prima rolling on the floor Dai cu ce poti pumni, palme, suturi.Nu sta.
    Baftakiss
  • 1 Februarie 2013 22:47
    ioanitescu a răspuns:
    Hai sa-ti spun cum fac eu, urmatoarea tactica este doar una dintre multele pe care le folosesc : Pai prima oara te duci la ea o iei la palme ca sa o ametesti de tot dupa ii bagi mana in par (dar o prinzi bine ) si o dau cu fata de genunchiul tau ii faci asa de 2 ori ( e de ajuns) dupa o ridici ii dai un pumn in gura dar tare (din fundu' curtii ) ii dai un picior la muschiul piciorului ca sa nu mai poata sa mearga ii mai dai un pumn in fata si o pui jos dupa hop pe ea sh dai cu pumni palme cu ce apuci
    sau
    Daca esti langa vreun perete ceva ii bagi mana in par sh ii faci cunostinta cu peretele laughing
    Eu asa fac si nimeni nu se ia de mine
    Si app dupa ce o pui jos ii mai tragi si o flecma si ii spui ceva de genu "o scuipi si Firi'a dracu sa te mai prind ca'mi zici ceva ca te fac una cu pamantu' "