| Andreea_8014 a întrebat:

Cum pot sa descarc Imikimi(programul de modificat poze)Sau cum sa modific poze pe net cu el?

25 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Trebuie sa iti faci cont happyAltfel nu mergewinking

| asko a răspuns:

Fa-ti un cont - free, logheaza-te si foloseste Imikimi-Lite, trebuie sa descarci un plugin

| rozybor a răspuns (pentru asko):

Eu am cont, pana acuma a mers dar acuma nu se mai poate, cum sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei dai DOWLAND pa program si gata tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum imi fac cont pentru modificat poze?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cum sa-mi fac contul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu sincercryingcryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt sigura cum sa descarci ca si eu incerc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Program de modificat poze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu asta incerc sa gasesc si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, andreea dai download, si daca nu sti cum sa folosesti, programul intri pa sait si iti arata.

| alexandra11 a răspuns:

Draga Andreea stiu ca a trecut mult timp de cand ai pus aceasta intrebare, dra pentru a folosi Imikimi iti faci un cont pe www.imikimi.com si apoi descarci pluginul, dupa care pe site modifici toate pozele, ele v-or aparea intr-un album virtual...de acolo le salvazi la tine pe calculator...

| Alina_8541 a răspuns:

Nu se poate descarca..tre sa iti faci cont si sa lucrezi pe net

| camitza_9687 a răspuns:

thinking nu-s si vreau si eucrying

| cincicifre a răspuns:

Scuze ca nu te pot ajuta dar nici eu nu stiu sincera sa fiu!

| lysa a răspuns:

Sincer si eu vreau sa stiu treaba asta, ca pana acum am folosit-o si functiona imikimi bine dar...din pacate nu mai pot! Deci cum pot sa descarc Imikimi? sau cum pot sa sa folosesc pe net? va rog mult ajutati-ma! mccc!

| roberto12 a răspuns:

Nu stiu nici eu

| hofmanlarisa a răspuns:

Da eu am cont deja dar nu merge

| daliana a răspuns:

Trebuie sa iti faci cont...si gata...nu e greu

| Porumb_Cosmin-Ioan_1987 a răspuns:

Undre trebuie sa intru?

| Negrea_Doina_1949 a răspuns:

Ok..msk...multumesc...

| Stocek_Angelica_Si_Dorin_1970 a răspuns:

Vreau sa descarc

| domi_8336 a răspuns:

Cum pot sa descarc imikimi(programulde modificatpoze)sau cum sa modifikpoze pe net cu el

| Munteanu_Mioara_Si_Liviu_1970 a răspuns:

Am cont de ce nu merge?

| Bitu_Ioana_1958 a răspuns:

RAME FOTO IMIKIMI SE POATE SI PE TEL SMARTFON