| stefania_1904 a întrebat:

Cum pot sa imi pun o poza la ecranul calculatorului

Răspuns Câştigător
| Biiiiiia a răspuns:

Hi:*
Ca sa iti pui o poza pe desktopul pc`ului trebuie sa intri pe poza respectiva, dai click dreapta, iti apare : set as desktop background/seteaza ca fond de ecran, dai click si gata.sau dai click dreapta pe desktop, iti apare un mic meniu ca sa zic asa, dai click stanga pe properties/proprietati apoi dai clik pe browse/cauta, cauti imaginea respectiva in calculator apoi dai apply/aplica si apoi OK. sper ca am fost explicita:*

6 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Ca sa pui o poza pe ecranul calculatorului(desktop) trebuie sa intri pe imaginea pe care doresti sa iti apara pe ecran, dupa dai click dreapta pe ea, si dai click acolo unde scrie "set as desktop background" si iti va aparea poza pe ecran.
Daca vrei sa o schimbi, repeta din nou asa cum faci la poza aceasta.

Toate cele bune!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cum

| rock_1774 a răspuns:

Intri in start panou de control dai la afisare sisi iti alegi\
dai la desktop

| alexandranistor2_9968 a răspuns:

La mine nu merge dau si u imi scrie

| silviu03 a răspuns:

Intra pe yutube acolo iti da ce vrei

| Ciobanu_Marius_1990 a răspuns:

Intri in folderul unde ai imaginea pe care vrei sa o pui pe desktop dai dublu click pe ea si iti apare mai mare ca sa zic asa! Dai click dreapta si Stabilire ca fundal pentru desktop! winking
Succes! winking