| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi schimp fotografia de profil in TPU? am facut un paint cu mine care am muschi mustata o ploaie de bani si doua katane de aur in mana si o cruciulita de aur si nu stiu cum sa o pun. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Http://www.tpu.ro/setarile-contului-meu/
La Selecteaza imagine profil mai jos acolo, apasa pe Browse. Si da-i salveaza profilul.

| anonim_4396 explică (pentru CM7YRE):

Multumesc frumos bos

| anonim_4396 explică (pentru CM7YRE):

Am facut cum ai zis da nu apare sice ceva de 24 de ore da nu inteleg

| CM7YRE a răspuns (pentru anonim_4396):

O sa apara peste 24 ore, aia trebuie sa intelegi.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pentru a putea seta/schimba poza, intri în secţiunea "Setarile contului meu" din grila portocalie ( vezi în stânga ), acolo ai "Selecteaza imagine profil", dai click pe "Răsfoire" şi cauţi în Pc poza dorită de tine, o selectezi şi dai Ok.

"Poza ta va aparea peste tot pe site abia dupa ce va fi aprobata de un admin, in 24 de ore."

"Cum imi pot modifica datele contului?
Iti poti edita datele de pe profil dupa ce te loghezi din sectiunea "Editare profil" sau accesand http://www.tpu.ro/site-users/edit/. Tot aici iti poti schimba si fotografia de profil. Daca vrei sa iti editezi datele de logare (adresa de e-mail si parola), o poti face din "Editeaza datele de logare" sau accesand http://www.tpu.ro/site-users/edit-login-info/ " - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#02

Toate cele bune.

| Mădă0611 a răspuns:

Nu poti, tu mech sweg, daca ai reusi, ar pica forumul, si om fi noi toti pentru unu, dar nu intotdeauna.