Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2965926intrebari
Quiz-uri TPU
Ultimele intrebari
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
31 Iul
SATI 367.450AFISARI
121.750VIZITE
107.613V. UNICI

Cum pot seta pe facebook sa nu imi mai vada nimeni postarile si like-urile date in afara de prieteni. Va rog am nevoie de ajutor

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    a răspuns:

Intra pe profilul tau si da click pe rotita aia dintata din dreapta sus si apoi click pe ->Setari de confidentialitate, in dreptul la ->Cine îţi poate vedea postările viitoare? da click pe Editeaza si alege ->Prietenii
    Vezi foto: http://i.imgur.com/54Gr2dr.jpg

Acum da click si pe -> ''Limitează postările din trecut'' din dreptul ->
    Vrei să limitezi audienţa pentru postările pe care le-ai distribuit pentru prietenii prietenilor sau pe care le-ai făcut publice?
    Bafta!

explică (pentru neluL):

Asta stiu voiam mai mult sa stiu daca pot sa setez sa vada doar prieteniii like-urile care le dau fara sa vada si prieteni lor?

a răspuns (pentru Reea6):

Din lista aia da click pe Personalizat -> debifeaza Prietenii celor etichetati si jos scrie Prietenii prietenilor ->Salveaza Modificarile.

- Ascunde conversatia (2 răspunsuri)
  • 4 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • a răspuns:
    Intri in setari de confidentialitate, intri la ''cine poate sa-mi vada postarile?'' si bifezi ''doar prietenii''.
  • a răspuns:
    La profil undeva in dreapta este scris Setari de confidentialitate>> Cine imi poate vedea postarile?>>Editeaza>> Doar prieteni