| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa imi personalizez camera in stil de strada? Vreau pe tema asta: skateboarding, graffiti, rap, hip-hop. Vreau niste poze cu camere in genul asta.

1 răspuns:
| Sweete a răspuns:

Nu am gasit poze, dar iti pot da cateva idei.
1)http://www.graffiticreator.net/ poti intra pe site-ul asta si sa iti faci tu graffiti, cu ce nume vrei si cum vrei.(am incercat si eu)
2) Poti cauta postere cu rapperi cunoscuti sau hip-hopperi
3) Poti cauta poze cu diferite skatebord-uri, cool, adica care ti se par cool.
4) Poti cauta poze/postere, cu diferiti skateborderi

Cam atat imi vine in minte. Sper ca te-am ajutat cu ceva.Bafta la personalizare!