| KillMePlease a întrebat:

Cum v-ati ales username-ul?

52 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Din întâmplare!
Pa, pa.

| Croampa a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Imi place username-ul tau! big grin

| 愛日本 a răspuns:

Cantareata & trupa mea preferata.

| Liviu a răspuns:

E numele meu o.O

| HighByTheBeach a răspuns:

La nimereala!?

| KamaSutra a răspuns:

Pai voiam ceva care sa se potriveasca cu personalitatea mea perversa, am auzit intr-o melodie Kamasutra, mi-a placut cum se aude, am cautat ce inseamna, mi-a placut ce inseamna si voilahappy

| PedoBarbie a răspuns:

M-am gândit să semene cu Pedobear.

| LePotato a răspuns:

Chiar nu stiu ce a fost in capul meuthinking

| KillMePlease explică (pentru LePotato):

Eu stiu, dar nu stiu, in acelasi timp.

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

Explica mai in detaliu te rog, ca nu ma duce bibilica big grin

| KillMePlease explică (pentru LePotato):

Sorry, man, dar I,, kent" sa-ti explic because nici pe eu nu duce creierul sa explice.
Suntem doi proaste.

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

Sorry, man, dar I,, kent" - what?

Eu sunt prost, nu proastablushing

| KillMePlease explică (pentru LePotato):

I kent- i can't, dar Kent arata mai atractiv smug
Iiii, esti plost? puppy dog eyes Atunci care este ploasta dintre noi doi?

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

Ok sunt eu proasta atunci, bine asa?

| KillMePlease explică (pentru LePotato):

E bine, e bine.
Deci o luam de la capat:
,, Suntem doua proaste'' laughing
Ieeiiii

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

Ok, ma simt bine pana acum ca femeiebig grin

| KillMePlease explică (pentru LePotato):

Pana acum...
Dar cand vor veni,, problemele'' nu te vei simti bine deloc.

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

Ma transform in baiat odata pe luna, ca sa scap de probleme

| KillMePlease explică (pentru LePotato):

Ce inseamna asta?
,, Ori suntem fete, ori nu mai suntem.''
M-o sunat una/unu' cu numar ascuns ieri si mi-o zis:,, te iubesc, te iubesc, te iubesc, te iubesc?'' Dupa care s-o auzit niste tipete sau zgomote dubioase urmate de : Sfarsitul apelului. *pam pam paammm* Inseamna ca extraterestrii exista.

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

rolling on the floor), m-am intalnit ieri cu un popa si mi-a zis piei Satana(cunoscand faptul ca-s ateu/agnostic) si si-a facut o cruce, ceea ce inseamna ca Satana exista si deci prin urmare si Dumnezeu, da' nu prea; si ce nu stiai ca extraterestrii exista? damn girl 0_o

| KillMePlease explică (pentru LePotato):

Ba da, stiam, insa asta a fost dovada cea mai credibila.
Cand eram mica si era intuneric in casa (deoarece caci ca fiindca era noaptea laughing ) fugeam prin toate camerele cand parintii dormeau (desi imi era frica) si credeam ca ma urmaresc extraterestrii si imi era frica si sa aprind becul (credeam ca daca aprind becul extreterestrii ma vor rapi).

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

Da' poate te-au rapit si nu-ti mai aduci aminte smug, mind blowing o_0

| KillMePlease explică (pentru LePotato):

Te rog taci, ca imi aduc aminte de serile cand ma incuiam in camera si plangeam fiindca imi era frica de intuneric...(nu ma judeca, nu eram prea intreaga la minte - nu ca acum as fi- insa aveam doar 7 ani)

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

De ce te-as judeca? - erai micalaughing, de ce te-as judeca? - cand exista adulti care inca se tem de intuneric, de ce te-as judeca? - cand nu as fi in masura sa fac asta, deoarece nu te cunosc.

| KillMePlease explică (pentru LePotato):

Nu stiu- pentru ca nu stiu
Ce mister misterios...

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

Deci te-am plictisit cu niste lucruri pe care deja le stiailaughing

| KillMePlease explică (pentru LePotato):

Daca le stiam bine era.
Ma simt vinovata, ma doare capu', vreau afaraaaa.

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

Pai? iesi afarathinking

| KillMePlease explică (pentru LePotato):

O sa ies, da nu acum, ii abia ora 12...Pe la 16-17...laughing

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Cu multa intelepciune.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Pai pe un joc o prietena avea usernameul "jessiesweet99" si am zis sa pun ceva cu "sweet" si după, nu stiu, restul așa mi-au venit.

| RareşTPUro a răspuns:

Numele meu si site-ul TPU.ro

Răspuns utilizator avertizat
| VibeTrix a răspuns:

Eu,pur si simplu, nu aveam idei si am ales unul (nu e chiar dragut, dar.)

| KillMePlease explică (pentru VibeTrix):

RaluBadGirls
Numele tau imi aminteste de o colega care in a6a facea gaming laughing) Isi facuse ea canal de youtube, nu stiu ce, si il tinea secret. Pana cand am descoperit cum o cheama pe youtube. *dum dum duummm* Si avea un nume scris gresit, desigur. Inca imi amintesc ce jocuri de groaza se juca ea si incepea sa tipe insa nu inchidea alea *am un lapsus* de la skype si le vedeam fata alora cu care vorbea.
Eeee....Probabil nu-ti pasa ce ti-am scris si ...Si atat laughing

| VibeTrix a răspuns (pentru KillMePlease):

Ba da, imi pasa! happy E tare. Mersi ca te-ai straduit atata sa-mi scrii laughing

| KillMePlease explică (pentru VibeTrix):

Nu e chiar atat de tare, dar mersi ca apreciezi. happy

| alexandrualind a răspuns:

Alexandru Alind

| TiberiuFasole a răspuns:

DJ si X sunt copiate, da sunt un copiator profesionist, si am zis Miner, ca minerii au aur, aur=femei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce m-am saturat de LoveAnime, m-am gândit sa pun unul in japoneza asa ca am tradus Love anime in Anime Daisuki si pana la urma a rămas DaisukiF...K.U.**** la tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voiam să fie ceva ușor de reținut și asta mi-a venit în minte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am inspirat din buletin ffs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu incapea sa scriu ''Alexandru Sef de Sef de Sef de Sef'' probabil.

| L1feDRAIN a răspuns:

Eu de exemplu username-ul meu l-am facut sa contina 5 lucruri care ma pasioneaza si ele sunt: 1 ascunsa in Sm si Sw alte 2 in V si K si celelalte 3 in K.

| Foxyyyy a răspuns:

E o porecla.

| DjNick112 a răspuns:

Dj Nick' numele meu de scena, si daca tot politist ma fac am zis sa pun si un 112 acolo, in caz de urgenta si a auitat cineva numarul de telefon de la politie, ajuta!happy

Dar tu? Cum ti-ai ales username-ul?

| KillMePlease explică (pentru DjNick112):

Eu mi l-am ales dupa ce am auzit niste melodii ciudate si am vazutt niste poze la fel de ciudate.
Initial am vrut sa-mi pun numele: Kill, dar apoi am zis ca e prea simplu si am zis sa mai adaug un efect de scena ..si asa a iesit numele asta. happy

| DjNick112 a răspuns (pentru KillMePlease):

Aha.dar nu prea merge nici asa..hai sa-i dam putina nuanta.
Ce spui daca ar suna asa: "KissMePlease" nu e mare lucru..in loc de "ll" pui "ss" happywinking happy happy

| KillMePlease explică (pentru DjNick112):

Mnee...Nu are sens, adica nu ma reprezinta.
Insa: KIllMePlease da. laughing devil