| cosmin123_6346 a întrebat:

Cum va petreceti Revelionul sau Craciunul?

Răspuns Câştigător
| maria3111 a răspuns:

Pentru cei retresi:in famile sau cu un prieten(a) pentru cei petrecareti agitati nu prea cuminti:la discoteca la un targ la un contert

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Niciunde.Nu am motive sa ``petrec``nimic

| dede070707 a răspuns:

Nu știu, nu știu

| alinutza90 a răspuns:

Home alone!laughing

| Andrew1998 a răspuns:

La bunica cu verisorul meu mai mare ( 9 Ani )[Nu are mai mult ca mine, eu am 13 ^_^] si ceilalti doi verisori de-ai mei ( Paola si Razvan de 4 respectiv 3 ani ). Unchi, Matusi...si Craciunul la fel. Mie imi place tongue

| avatarol a răspuns:

Cu sa nil petrece-m in famnilie in afara de sora mea pleaca la iubit dar sa o lasa am 21 de anmi mANANCA ma joc stau pe mes chesti de genu