| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare faptul ca unele fete, in vecinatatea unui baiat, vor sa para mici si neajutorate cand de fapt ele ar fi in stare sa bata si un jucator de wrestling?

13 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu mi se pare.

| LoveSleep a răspuns:

Hai să nu exagerămwinking

| Suck a răspuns:

O fata ma poate bate doar daca ma surprinde cu un picior in boaselaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am intalnit asa ceva pana acum. am dat peste multe "tari in gura" dar cu 2 cuvinte le poti inchide gura, dar una care sa cafteasca un baiat, dar face pe mielusica, nu.

| Kenwill a răspuns:

Nu stiu...nu am prieteni fete...to be honest i don't have friends happy

| anonim_4396 explică (pentru Kenwill):

Bravo! big grin

| Kenwill a răspuns (pentru anonim_4396):

cool

Răspuns utilizator avertizat