| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare o femeie de 70 de ani,bine facuta, de 1, 80 care iese beata pe scara blocului si ii face scandal din te miri ce oricui ii pica prin fata?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inconstiență. Sau de la aburii alcoolului. Exista politie pentru asemenea cazuri.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Pai si cum sa o dau pe mana politiei daca e batrana? de exemplu, de mine se ia fara motiv si tipa la mine, fara motiv, numai ca sa o faca pe inteligenta cu mine. Daca nu-i raspund, imi spune ca sunt "nerusinata si increzuta".

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci cheama ambulanta sa o duca undeva la psihiatrie.

| AFR81 a răspuns:

Cum sa mi se para, evident ca nu pot avea o parere buna despre ea.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred ca la 70 de ani o sa realizeze cineva daca e beata sau nebuna.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poate e singură și simte nevoia de comunicare. Recomandă-i acest site! laughing

| Florentina9210 a răspuns:

O fi avand si femeia probleme!

| Krixxus a răspuns:

O ignori
Trebuie sa se plictiseasca candva...
Doar nu e beata in permanenta, sau e?

| anonim_4396 explică (pentru Krixxus):

Ba este aproape in permanenta beata desi crede ca nimeni nu observa.

| Sorin24 a răspuns:

Sa o stăpânești sănătoasă

| TTCobain a răspuns:

Beata, nebuna, cine știe?