| Frumusica504Andreea a întrebat:

Cuma a fost primul vostru sarut?

La mine a fost super si mi-a placut.
Da a fost la 15 ani. laughing Nu radeti de mine chiar tineam la virginitatea mea si voiam sa intalnesc un baiat perfect sau macar pe aproape.

Si la 15 l-am gasit laughing.
Nu ne sarutam decat ne luam in brate.
Intr-o seara am fost la o tabara cu el.Si nu aveam voie sa dormim cu baietii.Desigur ca iubitul meu mi-a spus:
"-Regulile sunt facute pentru a fi incalcate." laughing

Si eu m-am dus la el in cort, m-am pus in fata lui eram cu spatele la el si ii atingeam penisul cu fundul laughing.In timp ce el ma mangaia pe par tot mai jos pe cefa si mai jos pe coloana m-au trecut niste fiori prin corp.M-a mangaiat pe burtica m-a intors spre el, s-a suit peste mine chiar daca nu ne-am sarutat deloc.Isi controla greutatea ba chiar ne-am sarutat cu limba. Apoi s-a dat jos de pe mine m-a pus pe mine peste el si a inceput sa ma atinga acolo jos m-a mangaiat prin pantalon ba chiar m-a si pupat acolo.Si cand eu am vrut sa fac mai mult de atat a pus mana pe gatul meu m-a tras langa el si mi-a zis ca nu e bine si ca inca nu avem varsta necesara.

Si dupa cand am iesit din cort sa ma duc la mine dupa inca 4 atingeri si cateva saruturi, am auzit o femeie care tipa discret laughing)) tipa discret.Si l-am chemat pe iubi mie-mi era frica.Si m-a dus langa foc m-a luat in brate si mi-a soptit.
"Vezi ca Alex si cu dna.Maria si-o trag langa copac vrei sa incercam si noi in cealalta parte?"
Dar mi-a zis-o in gluma.Desi eu deja eram excitata m-am pus in poala la el.Si i-am zis
-Te iubesc iubitule si promit ca am sa te sarut si am sa fac ce vrei tu.Te iubesc.

Dupa el a inceput sa ma alinte a luat un fel de prosop luuung m-a intins pe el si in timp ce ma saruta si statea peste mine-mi soptea lucruri minunate care raman intre noi 2 big grin.

La voi cum a fost?
A da si dimineata am gasit 2 prezervative puse special sub pamant langa locul... laughing

Bine am dormit cu iubi al meu pe prosopul acela nu-mi era frig deloc eram langa foc.Dar era putina distanta in cat sa nu ia foc acel prosop.Si-l eram cu funduletul acolo jos la el.Si de dimineata inainte sa ma trezesc "ma trezesc la ora 7:50 si la 8:00 incepe programul"M-a cuprins un frig rau de tot SI m-am facut micuta si m-am invelit cu iubitul meu sa zic asa laughing. Bine domnul Alex si dna. Maria ne-au luat la intrebari :
-Ce ati facut aseara?
-Ne-am sarutat ca orice alti adolescenti care se iubesc...
-Ati inaintat? Nu dna.
-SIGUR? Nu tipati la mine nu am inaintat stiti ca nu mint.(Iubitul meu raspundea ca eu eram in panica laughing )

Pe mine m-a pedepsit punandu-ma sa fac focul.Imi era foarte greu.Pe el l-a pus 100 de flotari.Se descura face cate 300 pe zi.Ii este usor. Dupa ce a facut flotarile a venit a scos o bricheta si a dat foc repede laughing.

La voi cum ce s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| Pricked a răspuns:

Eram în parc şi pretenul meu m-a pupat.
Atât, frumuşico.
Atât.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pricked):

Eşti gay?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pricked):

Ah, ok dar avatarul tot drăguţ e :3

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pricked):

*se înroşeşte ca o conopidă*
P.S.: Da, ştiu şi eu că conopidele nu sunt roşii laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Pricked a răspuns (pentru MorcovMorcovescu):

Doar tu eşti morcovul meu. http://i.imgur.com/jGNU6Yk.gif

Răspuns utilizator avertizat
| Pricked a răspuns (pentru MorcovMorcovescu):

Http://i.imgur.com/wCRAYoR.gif
dc vrei să mă sperii eşti aşa malefică,,,,,,,,

Răspuns utilizator avertizat
| Pricked a răspuns (pentru MorcovMorcovescu):

laughing, da.

Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva îmi spune că nici la 20 de ani n-o să-l apuc...