| anonim_4396 a întrebat:

Dâââng

Daca, atunci cand ajungi acasa deschizi usa nu cu cheia ci cu fermoarul, atunci inseamna ca esti...
Daca, macar o data francezii ti-au finantat vizitarea propriei tari, atunci inseamna ca esti...
Daca, ti-ai luat televizor si nu te poti uita la el din cauza calului care sta in fata inseamna ca...
Daca, te-ai certat vreodata ca la usa cortului in timp ce erai chiar la usa cortului, probabil pentru ca esti...
Daca, stii ce gust are carnea de lebada inseamna ca...
Daca, ai mai multe carpete pă parete decat ai pă jos, atunci inseamna ca esti...
?

7 răspunsuri:
| Analytical a răspuns:

No hăi nu ma iniebuni.
D'le ce de vagabonzială. *back*

| LucianStroe a răspuns:

Rom.

| ƳourMind a răspuns:

1.tigan
2.tigan
3.tigan
4.tigan
5.tigan
6.tigan

| ƳourMind a răspuns (pentru ƳourMind):

Sau
1.rrom
2.rrom
3.rrom
4.rrom
5.rrom
6.rrom

| ƳourMind a răspuns (pentru Analytical):

Ooo merci dar ma irita fundoaiele big grin

| Analytical a răspuns (pentru ƳourMind):

Hăla crecă era dăla de să hiritat in hălu ăsta.
*muhahah*