| KillMePlease a întrebat:

Daca ai avea de facut alegerea vietii tale, te-ai consulta cu cineva sau te-ai gandi singur/a ce-i de facut?

39 răspunsuri:
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

M-aș consulta cu prietenii și familia

Răspuns utilizator avertizat
| LaughingKarima a răspuns:

M-as gandi singura si as cere sfatul tatei(sau al lui daddy).

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Si eu tot taticului i-as cere un sfat...

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Eu nu am de ales, nu am altcuiva decat tatilor sa le cer un sfat(sau bff meu, dar el da sfaturi cam nebune, deci mai bine nu).

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Teoretic nici eu n-am de ales, fiindca pe mama nu ma pot baza, nu am incredere-n ea si probabil nici ea-n mine. Ne certam de fiecare data cand vorbim. Avem o relatie... stransa (cand ne certam, ca de obicei nu ne vorbim :3 )

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Nici eu nu ma intelegeam cu mama. Am fost mereu tot de partea lui tata cand eram mica. Am fost printesa tatei de cand ma stiu. Imi pare rau ca nu te intelegi cu ea. Poate in viitor ajungeti sa nu va mai certati asa des sau mai bine deloc.

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Nu cred. Se comporta asa de multi ani... Si inca nu s-a schimbat nimic.
Tot timpul eu sunt vinovata si eu nu-i fac pe plac.

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

E naspa crying

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Stiu. Bine ca tata e normal.
Daca nu era el, probabil eu eram de mult moarta (din punct de vedere psihic)

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Dar tatal tau nu zice nimic de chestia cu certatul? Stii tu, sa iti ia aparara sau ceva.

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Cand am dreptate, da, normal.
Dar cand este o faza d'asta mai...nasoala, cand fac ceva ce nu ar trebui facut, o lasa sa ma bata la cap chiar si o ora intreaga. crying Si nu ca o lasa el, insa ea practic vorbeste pentru amandoi. laughing

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Stiu si eu persoane care vorbesc pentru 2 laughing cand se intampla le zic "gata ca deja ai vorbi 5 kg" laughing

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Eu nu-i pot zice (mai ales in zilele cu toane) ca poate ma abandoneaza. laughing
Glumesc, nu-i chiiaar atat de rea, insa e cam... vorbareata si uneori chiar nu are dreptate in ceea ce spune.

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

laughing mi-am adus aminte cu chestia asta, aveam o profesoara care toata ziua se lua de mine, si eu nu faceam nimic. Se intampla ceva rau "Karima Winter e vinovata". Intr-o zi nu eram in toane bune si atata vorbea femeia dar numa ma trezesc eu "vorbesti 5 kile si degeaba", nu o mai vorbit cu mine si am luat si detentie

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Smecher laughing
posibil ca acum te considera un elev model smug

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Elev model laughing dar i-am zis-o si urat stii, mai ca nu am zis "taci din gura", capai "elev model exmatriculat" eram laughing

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

smug
Rebelo

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Eu? Nu, nu, nu, eu nu *zice nu dar da din cap ca da*

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

laughing
D'acum iti zic: Rebelus

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Daca te ajuta laughing

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Sincer vorbind, nu prea ma ajuta, nu vad in ce m-ar ajuta. laughing
Mi-e foame

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Si mie. Ma duc sa imi iau o gustare de seara.

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Eu cred ca o sa fac asta diseara...laughing))

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Aici e 12am, deci midnight snack

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Acilea ii 10:34 am

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Deci oamenii pe acolo doar acum se trezesc, cafeluta si mai stiu eu ce iar eu nici nu am apucat sa dorm. Dar nici nu imi e somn laughing

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Bine asa!laughing

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru KillMePlease):

So blocat raspunsurileeee

| TiberiuFasole a răspuns:

M-as gandii singur, dar cum MAMA, si am sub 18 sau 16 cat o fi, e alegerea mamei.

| KillMePlease explică (pentru TiberiuFasole):

Da pe Antena 1 (dupa ce se termina publicitatea).batting eyelashes
O sa-ti vezi prietena imaginara. :3 E asa scumpiicaa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singura.

| Anonima0000000000 a răspuns:

Deci,ce sunt cu intrebarile astea?

| KillMePlease explică (pentru Anonima0000000000):

Cum adica?
Is niste simple intrebari happy

| MissADEEL a răspuns:

Intai m-as gandi si as pune pe o foaie toate dificultatile si avantajele care apar dupa. Dupa, m-as consulta cu o persoana pe care stiu ca o duce mintea sau care gandeste intr-o maniera apropiata mie, asta pentru ca m-ar intelege cel mai bine.
As evita sa cer sfatul prea multor persoane pentru ca as deveni derutata.

| GhostRider02 a răspuns:

Ambele

| Scintilla a răspuns:

Depinde de alegere.

| LeZizu a răspuns:

M-as mai consulta

| byancaa13 a răspuns:

M-as consulta cu cineva.