| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai avea oportunitatea de a transmite un mesaj unui grup mare de oameni, care ar fi acesta?

20 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa isi bage mintile in cap si sa le dea un sut in fund la aia rai

| 愛日本 a răspuns:

Treziti-va la realitate!

| Liviu a răspuns:

JOS CENZURA.Omorati tot ce misca si nu se supune regulilor care sunt impuse de stat. Fura? sa ii se taie mana. Dinte pentru dinte. Daca sar aplica asta, am avea o tara de nota 20.000

| OldSoul a răspuns:

"Tineti minte:
Daca lupti poti sa pierzi, daca nu lupti ai pierdut deja.
Fa orice pentru a-ti vedea visul implinit, mai bine sa esuezi incercand, decat sa mori fara sa incerci."

| KamaSutra a răspuns:

Nu aveti incredere in nimeni!

| AirănMeidăn a răspuns:

sa ma swgeti

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Daca iti spun ma dau astia afara definitiv big grin

| Sociopat a răspuns:

Parteeeeeeeh! Si toti am incepe sa dansam si sa cantam ca in Highschool Musical.

| Geanin a răspuns:

Are nevasta ca lumea! Ma omara!

| KillMePlease a răspuns (pentru Geanin):

Cine are nevasta ca lumea?
S-au intamplat chestii noi si eu nu stiu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-e foame

| Geanin a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce doresti, muraturi, mamaliga?

| anonim_4396 explică (pentru Geanin):

Idk ce zici de nişte zile fripte

| Harley18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si mie! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da-te bha din drum!

| unprietenaproape a răspuns:

M as face remarcata si i as aduna in jurul meu, i as face sa ma asculte si in momentul acela voi stii ca ii voi atrage si pe altii, si altii si altii mi se vor alatura

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Sa fie mai buni!

| MySelf94 a răspuns:

"Stai linistit se poate au demonstrat-o altii
Poti fi liber, fericit, chiar si-ntre atatea conspiratii
Tre sa stii exact ce vrei, sa-nveti ca succesu' vine
Doar daca transpiri muncind si nu pupi in c*r pe nimeni" (Vescan)

| GaboruGGG a răspuns:

Nu as transmite nici un mesaj, nu mi-as pierde timp pretios pentru a da un mesaj unui grup mare de prosti.