| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati putea alege, unde in Romania v-ar placea sa va petreceti varsta pensionarii?

Răspuns Câştigător
| ubox7007 a răspuns:

Depinde, daca esti genul clasic, e foarte placut acest oras, dar pentru mine nu e chiar ideal, nu exista sala de haltere (haltere- chestia care o vezi la olimpiada; culturism- sala unde iti dezvolti muschi, sali de culturism/fitness sunt). Orice incerci sa faci ce nu este in comun (gen daca nu iti doresti masina la 18 ani si sa nu mai fi virgin si chesti random, esti un ciudat daca nu iti doresti asa, Sibieni sunt cei mai conservatori oameni pe care i-am cunoscut si am fost si prin Brasov, Bucuresti, Cluj si parca na... in Cluj mi-ar placea mai mult). Dar in rest oameni sunt placuti, te saluta, sunt calumea, te ajuta la nevoie, daca esti omul mainstream dar care iubeste concertele si orasele cu istorie, Sibiul este ideal. Dar nu daca incerci sa faci tot ceea ce e mai nou... Dar in marginime mi-ar placea sa stau pentru ca e natura fix cum ti-o poti imagina mai frumos si sa fac eu ce nu au facut alti happy

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu vreau sa mor inainte de pensionare ca sa nu innebunesc laughing

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Undeva in muntii care au mai ramas impaduriti.

| OldSoul a răspuns:

In burta ursului...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Undeva la munte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nicăieri în România.

| ubox7007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oameni cu gandirea ta nu sunt de succes nicaieri in lume, nu doar in Romaniawinking

| ubox7007 a răspuns:

In afara orasului Sibiu. Deocamdata stau in orasul Sibiuwinking

| ubox7007 a răspuns (pentru ubox7007):

Ma refer in marginime, nu in alt oras.

| anonim_4396 explică (pentru ubox7007):

Cum este viata in Sibiu? Iti place? Poti sa detaliezi un pic ce impresie ai?

| ubox7007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde, daca esti genul clasic, e foarte placut acest oras, dar pentru mine nu e chiar ideal, nu exista sala de haltere (haltere- chestia care o vezi la olimpiada; culturism- sala unde iti dezvolti muschi, sali de culturism/fitness sunt). Orice incerci sa faci ce nu este in comun (gen daca nu iti doresti masina la 18 ani si sa nu mai fi virgin si chesti random, esti un ciudat daca nu iti doresti asa, Sibieni sunt cei mai conservatori oameni pe care i-am cunoscut si am fost si prin Brasov, Bucuresti, Cluj si parca na... in Cluj mi-ar placea mai mult). Dar in rest oameni sunt placuti, te saluta, sunt calumea, te ajuta la nevoie, daca esti omul mainstream dar care iubeste concertele si orasele cu istorie, Sibiul este ideal. Dar nu daca incerci sa faci tot ceea ce e mai nou... Dar in marginime mi-ar placea sa stau pentru ca e natura fix cum ti-o poti imagina mai frumos si sa fac eu ce nu au facut alti happy