| anonim_4396 a întrebat:

Daca iei multe pastile deodata poti sa mori /?

3 răspunsuri:
| chokingvictim a răspuns:

Depinde ce pastilewinking e cum ai intreba daca mananci multe ciuperci deodata, poti sa mori? depinde de ciuperciwinking

| price a răspuns:

Nu stiu i-a incarca si ne spui dupa, daca nu ne spui vom sti ca poti muri, esti tacanit/a?

| Andreia06 a răspuns:

Nu, cum sa se intample asta? :O Te rog sa iei un tub de pastile si vorbim dupa... daca mai apuci. O sa vin totusi la inmormantare si o sa-ti pun in cosciug un biletel cu intrebarea ta cretina.