| anonim_4396 a întrebat:

Daca intr-o zi va intalniti cu o femeie in varsta de pe scara si ii faceti observatie pentru ca da cu piciorul intr-o pisica,ea incepe sa va faca albie de porci folosind "epitete" de genul: "isterico,nebuno,tembelo,pleaca de aici!" desi stie ca nu sunteti chiar oricine,cum ati reactiona la acest tip de comportament? Si dupa ce ti-a zis ea ce "meritai",in alte zile cand trece pe langa tine, mai are putin si iti tranteste una.In alte zile, vrea sa se impace si iti spune ca esti "frumoasa" si iti zambese totusi batjocoritor.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

As injura-o intro limba straina laughing

| darrio2007 a răspuns:

Politetea ma face sa o ignor.Sa nu dau atentie unei persoane senile.Am cateva de genul asta in bloc.Numai ca ele hranesc pisicile nu le dau cu piciorul.

| RAY a răspuns:

Daca e frumoasa as prindeo in brate si as merge cu ea unde e cald si bine, ai necazuri? pacat ca nu sunt langa tine sa te ajut

Răspuns utilizator avertizat
| Radu284 a răspuns:

As incepe sa vorbesc cu ea in acelasi fel, ba chiar mai urat. As putea-o injura macar cateva minute fara sa ma repet. Dar probabil ca as fi inceput cu: Fa infectie penala de om ce esti, tu crezi ca m-am tras cu tac-tu de sireturi la gradinita?

| FemeiaPisică a răspuns:

Simplu, nu o bag în seamă. O să primească și ea șuturi la rândul ei, nu doar pisica pe care a lovit-o.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu reactionez, ma detasez de situatie! In continuare ignor spusele ei, indiferent care ar fi acestea. Agresarea fizica m-ar face sa-i dau o lectie acelei femei.

| Prezidentul a răspuns:

Si care e intrebarea?

| anonim_4396 explică (pentru Prezidentul):

Daca nu citesti cum trebuie, mai bine nu mai comenta.Intrebarea e :Cum ai reactiona?" Scrie acolo dar cap iti trebuie.

| Prezidentul a răspuns (pentru anonim_4396):

Probabil n-am citit-o din cauza greselilor de scriere.