| AvalohAlyn a întrebat:

Daca mori acum care ar fi regretul tau cel mai mare din viata?

Răspuns Câştigător
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Ca m-am imbolnavit si nu mi-am trait viata asa cum am vrut, nu am facut nimic in viata, nici macar nu m-am distrat.
Iar astia care zic ca nu vor avea regrete, sunt niste mincinosi notorii.

9 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu am regrete
Nu mi-e frica de moare
O astept.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Ca n-am gasit dragostea aia deosebita pe care o cauta toti. Nu musai dragostea vietii mele cum o numesc unii, dar oricum ceva special.

| T0T a răspuns:

Nu as avea regrete...Probabil doar suferinta celor care au tinut la mine. Nu sunt multi oricum.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu am facut mai multe fapte bune si ca ma duc nepregatit la judecata lui Hristos!

| AirănMeidăn a răspuns:

Toata lumea e atat de sentimentala la intrebarea asta, observ
Eu cred ca as regreta faptul ca nu mi-am luat tricoul ala cu Iron Maiden, albumul "The final frontier"

| Mayar a răspuns:

Ca mi-am pierdut timpul dand comm la intrebarea astahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nu mi-am rezolvat singur problemele ce imi tot distrug viata de 2 ani incoace, tot asteptam s-o faca altcineva in locul meu, am asteptat, am asteptat si m-am trezit ca ajung sa se implineasca 2 ani de suferinta cand in loc de asta puteam sa fac o tona de chestii faine. Eh, asta e daca mi-a fost prea frica sa incerc de unul singur sa rezolv problemele... sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai mare regret ar fi faptul ca am reusit sa cunosc viata atat de putin si nu am realizat niciunul din marile mele planuri cum ar fi sa incerc toate mancarurile din lume, sa conduc un avion, sa invat sa inot, sa-mi fac o prietena...mai am atatea de facut, cum as putea sa mor acum?