| anonim_4396 a întrebat:

De ce ai citi seria "50 Shades",am inteles ca sunt multe perversiuni,adica ma nene,ca fata,de ce ai citi cum zice una,ca e prea groasa atunci cand face sex oral si ca ii ajunge in gat? Ba,eu nu inteleg, de ce ai citi aia? Va excita fetelor cand cititi de astea? Scuze de limbaj.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce e asa deplasat in asta?
ia gata, ca imi faci pofta.

44 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ce-ai fumat?

| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

Shh rolling on the floor da raspunde la intrebare.

| Drimmero a răspuns:

Nu o sa citesc asa porcarie niciodata, dar as vrea sa-mi fac timp pentru a vedea filmul, parodia mai degraba facuta pe baza cartii.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Imi pare rau ca i-am dat funda obsedatei aleia, iti dadeam tie, in sfarsit un om cu cap, bravo happy Mai sunt si oamenii care nu gasesc ceva placut in chestii de genul.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu face nimic, nu sunt in goana dupa 'funde', nu reprezinta nimic pentru mine. Stai linistit/a. Filmul chiar e pentru pustoaice si cica e cel mai bun film, in opinia lor. Fiecare cu parerea lui, eu n-as suporta sa vad asa ceva.Mai aveau putin si ecranizau un film 3x.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Sa ai 23 de ani si sa iti placa, eu zic ca e ceva happy am o fost colega de clasa, n am mai vb de 4 ani cu ea laughing) si mi a zis ca a citit prima carte, si acum cica vrea sa le citeasca pe toate, ca i plac, la 23 de ani,mi se pare o tampenie,si mi am schimbat parerea de ea, chiar daca e vorba doar de o carte, dar una e sa o citesti asa, una e sa iti placa ce citesti, ce parere ai avea de ea?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce parere sa am, sa faca ce-o vrea, este fix viata ei ce face. Daca ea prefera sa citeasca asa ceva, este fix treaba ei.

| Drimmero a răspuns:

Eu ma refer la ''50 Shades Of Black'', la comedie, are 5, 5/10 comedia asta. Doar nu ma apucam sa ma uit la porcaria aia de film, aici ma refer la original.

| ShaOfHatred a răspuns:

Femeile,cine le intelege?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E ca si cand ai fi aflat abia acum ca iarba e verde si cerul e albastru.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu,nu toate fetele prefera sa citeasca asa ceva, li se pare o mizerie unora.Dar vreau sa aud de la cele care au citit, ce anume le-a placut la ea.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pentru ca femeile vor sa lase impresia ca sunt niste fiinte ezoterice, gingase, sensibile, care nu se masturbeaza, care nu se uita la porn0, care nu fac sex, decat dragoste si alte gretosenii ipocrite.
E trist daca traim in anul 2016 si lumea inca crede ca femeile sunt niste sfinte.

Nu mai comparati filmul cu cartile, ffs! Filmul e o mizerie, cartile sunt scrise fix cum trebuie daca vrei sa te exciti garantat.
E ca si cand te-ai uita la porn0, asa e cand citesti o carte erotica, ce te miri atata?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Atata timp cat citesti cartea, si citesti frate ca "o suge, si ii ajunge pana in gat", ma scuzi dar mi se pare deplasat, mai si iti place.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor imi placi

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mie nu-mi placi.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu o sa pot sa dorm diseara, te rog zi ceva dulce sad

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ceva dulce

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mersi : X Sa cresti mare si poternic.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Poternica*

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce e asa deplasat in asta?
ia gata, ca imi faci pofta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am citit-o încă, dar intenționez s-o fac.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

NU te stiam perversa rolling on the floor.

| anonim_4396 explică (pentru UnBroken2016):

Dar nu sunt blushing

| UnBroken2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Care hot recunoaste ca a furat? laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De ce? De ce ai citit asa ceva.hmm? laughing va omor...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dar ce are, domnule? Hai... kill me, baby... ahh.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

I know you like it smug c'mon baby, don't run away, too much for you hm?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu înțelegi pentru că ai concepții greșite despre femei.

| JetBlueJet a răspuns:

Pai eu am inceput sa citesc doar inceputul ...doar ca era pe telefon si ca sa citesc pana la sfarsit trebuia sa dau bani si am lasat totul balta.
Eu am vazut doar filmul.Dar am sarit peste partile alea deocheate deci n-a avut cum sa ma excite.
Dar tot vreau sa o citesc.
rolling on the floor
*Wtf...In film nu a aparut partea cu suptul.Rusine lor ca n-au respectat laughing

| NH4OH a răspuns:

Discriminare?

| anonim_4396 explică (pentru NH4OH):

De ce zici asta? Si nu, nu discriminez femeile, le consider egale, dar nu pot sa am o parere buna despre cine citeste asa ceva si ii place happy

| NH4OH a răspuns (pentru anonim_4396):

E o carte erotică, ce e așa wow? E ca și când s-ar uita la filme deocheate( acea femeie ) laughing.

| anonim_4396 explică (pentru NH4OH):

Mda ma nene laughing Da daca iti place sa citesti "e asa groasa, mi-a ajuns pana in gat", nu stiu.

| NH4OH a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mă lua cu " nene „ că sunt fată laughing. Ok, ai o problemă cu cartea aia, am înțeles.

| anonim_4396 explică (pentru NH4OH):

Scuze laughing mda, nu mai am, da mi-e scarba de aia care o citesc. atat! laughing

| NH4OH a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai 12 ani? Că eu nu înțeleg. Întradevăr, nu e nimic interesant în erotismul ăla transformat în ceva scârbos, dar gândește-te câte fete n-au ce face. laughing Decât scrisoarea a 3-a, Baltagul etc. mai bine asta.

| anonim_4396 explică (pentru NH4OH):

Nu,n-am 12 ani. Daca am o impresie proasta de cei care o citesc, am 12 ani,e ceva imatur sa ai o parere despre ceva? Pai da, ar face, da cam deviezi de la subiect, eu intreb una, tu ma iei cu "ai 12 ani? ".

| NH4OH a răspuns (pentru anonim_4396):

Încheiem subiectul, deja facem chat.

| anonim_4396 explică (pentru NH4OH):

Irascibila femeie big grin

| NH4OH a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. Te iau la bătaie acum laughing

| anonim_4396 explică (pentru NH4OH):

Show me what you got nigga, c'mon, hit me!

| NH4OH a răspuns (pentru anonim_4396):

Mă iei cu " nigga ". O să te doară

| anonim_4396 explică (pentru NH4OH):

Stii ninjutsu? :o

| NH4OH a răspuns (pentru anonim_4396):

Aproximativ

| anonim_4396 explică (pentru NH4OH):

Gata,tu sa taci in fata mea!