| chiftelutacrocanta a întrebat:

De ce cand umblu prin oras vad atat de multe chipuri triste? De ce e lumea trista?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Lumea trista traieste trist.

18 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Oricum romanii sunt un neam de oameni tristi. Pentru ca nu au un trai decent. De asta.

| RAY a răspuns:

Eu in Timisoara nu prea vad asa ceva, cei drept eu cred ca esti genul care observa numa oamenii tristi

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Eu nu cred ca esti vreodata fericit si esti genul depresiv mai mereu

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Nici macar beta esti omega

| justanotheruser99 a răspuns:

Vremea e de vina laughing

Răspuns utilizator avertizat
| justanotheruser99 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Eu? Sa cad in depresie? laughing Nici din greseala. Am lucruri mai bune de facut.

| Mussette a răspuns:

Fiindca multi dintre noi, avem vreo problema au ceva ce ne provoaca durere, tristete si astea se observa si pe fata. Pana ca si frigul de afara te poate face trist, daca nu esti imbracat prea bine sau erai obisnuit la tinuta de vara.

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Fiindca nu-mi plac hainele groase si ma imbrac subtire, sau oricat de gros m-as iimbraca, tot simt frigul si imi creeaza un disconfort. sad Dar eu am vazut mai multi in metrou tristi, decat pe strada.

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Mai umbla si pe la sat

Răspuns utilizator avertizat
| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Lumea e trista pentru ca oricum nu se cunosc oamenii la oras asa de mult. Acum e alt fel de a trai, cand vezi atatia te plictisesti de ei. Tot ce gandesti este sa ajungi la destinatie cat mai rapid. Daca ai sta sa bagi in seama fiecare om in parte si sa-ti pese ce zice fiecare despre tine ai pierde timp. Fiecare cu problemele lui, fiecare blocati in mintea sa.

| MelissaAdela a răspuns:

De mar si de curcubeu
Eu zic sa-i intrebam

| Da7 a răspuns:

Probabil toti au griji si ganduri care ii framanta dar mai mult pentru ca uita vada fericirea din lucrurile simple, si daca vei merge pe strada si vei zambi oamenilor, majoritatea iti vor zambi inapoi(mai ales copiii) happy