| chiftelutacrocanta a întrebat:

De ce creierul e un organ atat de incapatanat si mereu are ceva de comentat?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Din fericire NU este asa in toate cazurile. Gandirea poate fi chiar foarte "limpede" atunci cand creierul este folosita si judeca rational. Din pacate in foarte multe cazuri creierul are menirea/foloseste doar pentru a nu permite sa ajunga ploaia....in gat. laughing

| Doub a răspuns:

Te deranjează? hai să ţi-l scoatem

| KiszMy a răspuns (pentru Doub):

Dacă crezi că este ceva de scos înseamnă că tu ai ceva de scos. Poate vreun drac...

| Doub a răspuns (pentru KiszMy):

Da, exorcizareeeee

| Mayhem666 a răspuns:

Pentru ca e seful, si seful e mereu incapatanat, si mereu are ceva de spus, si mereu e nemultumit de anumite lucruri.

| Mussette a răspuns:

Http://poze.rol.ro/images/stories/inima-vs-creier.png
http://files.diez.md/files/2015/10/52.jpg

Asa e el, ca el stie ce mai bine, din punct de vedere al rationalului.

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Dupa ce ca sta in fiecare zi 8 ore minim degeaba mai si vorbesti

| KiszMy a răspuns:

Nu există "creier". Te gândești prea mult la așa ceva și uiți de dimensiunea ta reală, orice dincolo de aceasta nu este real.