| anonim_4396 a întrebat:

De ce imi sunt sterse intrebarile? Am pus o intrebare desspre un film si a disparut dupa 2 zile.Ce e gresit in asta?

6 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Probabil ai cerut un site din care sa poti descarca mai multe filme, sau unul singur.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce intrebare ai pus. daca vroiai sa descarci filmul de pe undeva ti s-a sters intrebarea din cauza ca incurajai pirateria

| Bondarel99 a răspuns (pentru suntserios):

Am intrebat unde pot sa il vad...

| suntserios a răspuns (pentru Bondarel99):

Deci ai vrut un site cu filme piratate si te intrebi de ce s-a sters intrebarea? mai citeste odata regulamentul site ului

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Probabil ai încălcat o regula

| Ioana1860 a răspuns:

Poate ai incalcat o regula impusa de contul TPU