| chiftelutacrocanta a întrebat:

De ce merg unii elevi la scoala daca oricum la scoala gandurile lor zboara in alte parti?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca sa faca misto si sa agate fete

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nevoia.

| T0T a răspuns:

Nu toți sunt așa. Aceia de care vorbești merg ca să nu le scadă media la purtare. În ziua de azi orice prost poate termina o școală.

| Mădă0611 a răspuns:

Sa ajunga la liceu, apoi la facultate si sa devina mari afaceristi, pierzand tot sau falimentand firma familiei. big grin

| WaterDrop a răspuns:

Ca sa consume banii si sperantele parintilor.Ah da si ca sa intrebe de ce persoana X cu care nu au vorbit niciodata nu se arunca in bratele lor din senin.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai merg la scoala ca sa nu aiba absente sa nu zica diriginta ca de ce nu vii la orele de curs si ca sa ti se incheie situatia scoala sa stii ce lectii ai oricum si asa chiulul la elevii din Romania este ceva normal cu care s-au obisnuit dar nu pot chiuli la infinit la un moment dat tot o sa se prezinte la scoala ca ar aparea probleme cu absente, situatia scoalara, cu materiile si astea.

| UzOm a răspuns:

Ca sa le faca orele profesorilor. Altfel... nema salariu.

| Krixxus a răspuns:

Sa fie prezenti