| Răducu2000 a întrebat:

De ce profi de mate sunt asa rai

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au atata inteligenta in ei ca le-a plesnit hard disk-ul in cap. De aceea sunt rai.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ca sa iti bage in cap materia.Sa nu ajungi pe drumuri si poteci.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Nu stiu aia de mate da aia sau alea de romana sigur sunt rai pe buna dreptate cand scrii "profi" cu un singur i cand in cazul asta trebuia articulat, deci cu doi i.

| Pricked a răspuns:

Să vezi ce bune-s profele.

| Doub a răspuns:

Nu mai generaliza!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu sunt rai. Tie nu-ti place materia de asta iti caracterizezi profesorul ca si cum ar fi "rau". E adevarat ca majoritea au o anumita autoritate, dar asta pentru a te face sa inveti.
Matematica e o stiinta fixa, o inveti doar exersand, nu poti citi de cateva ori si sa te astepti sa iei 10, nu poti specula, nu e ca la romana sau alte materii.

| dennixtreme a răspuns:

Daca profesorii de mate pe care i-ai avut sau de care stii sunt rai nu inseamna ca toti sunt