| AndrejO a întrebat:

De ce toata lumea asociaza un tip mare cu o persoana fioroasa? laughing Mereu mi se spune ca par un tip destul de fioros cand eu ma consider destul de prietenos in general.

26 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

La fel ca si atunci cand vezi un caine de talie foarte mare, ai tendinta sa te temi de el la inceput chiar daca se apropie de tine cu intentii sa se imprieteneasca.

Bula
| Bula a răspuns:

Uite-te in oglinda!
Daca nu te sperii de ceea ce vezi, atunci nu pari fioros. big grin

| Frank51 a răspuns:

Pentru ca asa arati. La prima vedere singurul criteriu pe care il au oamenii este cum arati, nu au de unde sa te cunoasca.

| Donsavas a răspuns:

E normal Andrei, având un corp lucrat, ai si un creier mai dezvoltat în ceea ce privește încrederea în tine și ii poti intimida pe cei care sunt la inceput sau nu se considera suficient de dezvoltați.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Cand oamenii vor deni mult prea prosti va veni sfarsitul lumii si crede-ma CHAIR SE INTAMPLA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai de capu meu cat esti laughing. Tragi de fiare? Faci powerlifting?

Pentru ca nu stiu povestile tipilor,, mari, care poate au fost luati peste picior, si de ce sunt atât de mari unii. laughing

| AndrejO explică (pentru anonim_4396):

Da, fac powerlifting de ceva ani buni. Nu stiu, eu nu am vreo poveste emotionanta in spate, pur si simplu am fost mai mereu un tip mare si am zis sa aleg un sport care mi se potriveste, nu are rost sa ma apuc de atletism la kilajul meu.

| Țoglă a răspuns:

Și eu sunt mai solid și pacifist, prietenos, până mă contrazice unu că-l pesnesc de nu se vede.

| venividivici2017 a răspuns:

Ma frate,eu nu ma sperii de orice.Una e sa vezi un baietas cu cateva kg in plus,una e sa vezi un adevarat Hulk, alta e sa vezi un Bruce Lee mai slabut, care indiferent, te poate trimite in lumea viselor, din cateva miscari.

| AndrejO explică (pentru venividivici2017):

Mna si la mine ce parere ai avea?

| venividivici2017 a răspuns (pentru AndrejO):

Sincer,te-as vedea un tip amuzant.Am avut coleg, un polonez. Arata ca tine, doar ca era cam full cu tatuaje, unul cu Chucky, altele horror.Mai facea si lupte...dar era foarte ok, amuzant.Sincer,banuiesc ca esti asa, poti sa fii si mic si rau, dar si mare si politicos.

| Necunoscutu92 a răspuns:

Pentru că lumea crede că toți care sunt mai slozi și înalți vor sa i bata pe cei mai slabi dar tu trebuie sa demonstrezi prin gesturi mici că ești foarte prietenos

| Swetlly122 a răspuns:

Maamaa cat de mare ești.Nu am mai văzut un tip atât de mare. Bravo ție.Mi ar placea sa fii fratele meu? Așa nu s ar lua nimeni de mine

| cristiww a răspuns:

Vad ca nu ai dorit sa dai un raspuns la intrebarea mea...

| Antihristul a răspuns:

Nu te supara ca-ti zic, dar nu mi se pare deloc ca esti mare, insa gras, da.happy

| AndrejO explică (pentru Antihristul):

Fie cum zici tu, dar tot fac cu peste 200 de kg la piept doar laughing

| Antihristul a răspuns (pentru AndrejO):

Eu fac cu 100, si am 74 de kg deci e perfect, app sa stii ca nu mi pasa asta, conteaza creierul tauwinking ma tem ca nu-l ai daca te lauzi prin chestia asta "dar tot fac cu 200 kg la piept" laughing

| AndrejO explică (pentru Antihristul):

E bun, sa vad cum o sa fii cand ajungi sa faci cu 240 ca minewinking de ce sa nu fiu mandru de realizarile mele sportive? am participat si la competitii, nu vad de ce nu as fi.

| Antihristul a răspuns (pentru AndrejO):

Eu nu zic sa nu fi mandru... nici nu am negat asta laughing
si eu as putea sa ma laud ca sunt kick boxer si am un palmares bun 15 victorii si 1 infrangere, dar aici nu sunt pentru a ma lauda big grin bafta pe mai departe eu doar mi-am spus o parere, cu adevarat mare era coleman, sau Dumnezeu sa-l ierte motivatie pura... Rich Piana.

| AndrejO explică (pentru Antihristul):

Mno zici ca eu nu am creier ca ma dau mare ca fac cu 200 de kg la piept...dar tu apreciezi oameni care au bagat toata farmacia in ei pana le-a bubuit inima (cazul lui Piana) si faza funny, faceau cam cu cat faci si tu care esti jumate din ei laughing

| Antihristul a răspuns (pentru AndrejO):

Ce a bagat el ce n-a bagat nu stiu, dar omu' a recunoscut
public, ps: pumenul meu "sparge" maxilare big grin

| Antihristul a răspuns (pentru Antihristul):

Pumnul big grin

| AndrejO explică (pentru Antihristul):

Fain sa ai modele in viata de genul.
ps: pumnul meu te baga in coma direct.

| cristiww a răspuns (pentru Antihristul):

Cate repetari corecte faci singur cu 100?

| cristiww a răspuns (pentru AndrejO):

Spui ca faci cu 240kg la piept. Da-ti numele real, chiar sunt curios cine esti. Cand faci asemenea afirmatii deja cercul e foarte restrans si poti gasi informatii despre omul respectiv, oamenii se cam cunosc intre ei, competitiile de powerlifting nu sunt asa multe, se pot gasi rezultate, poze etc.

Altfel, ramai doar cu poza de la avatar si cu vorbele spuse, care pot sau nu sa fie adevarate.

Uite, daca vrei, da-mi mie cateva detalii despre tine in mesaj privat si fii sigur ca am sa confirm aici daca esti real sau nu, fara sa spun cine esti in realitate!

| Istvan_Gabi_1990 a răspuns:

Si eu sunt la fel