| nicusor123 a întrebat:

De ce trebuie sa urlu in microfon la skype ca ceilalti sa ma auda decent? cum dau microfonul mai tare? problema nu este de laskype ca am verificat setarile.

Răspuns Câştigător
| Wøodenpints a răspuns:

Îți cumperi un microfon decent pe care să nu scrie "Vadim Tudor signature".

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai căstile stricate, vezi contacte imperfecte la mufe sau chiar la firul care pleacă din căsti spre mufă. succese. sau succesuri cum doresti?

| Danişor a răspuns:

Salut! o solutie mai usoara si buna ar fi sa iti cumperi un microfon bun.Bafta in continuare! big grin

Răspuns utilizator avertizat