| BadAngel3 a întrebat:

De ce unele fete atunci cand sunt agresate sexual spun ca sunt virgine? Adica, ce? Agresorul chiar o sa se gandeasca ca e ea virgina? Multi nu vor sa se complice cu virgine?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Zice ca ala nu are chef sa o violeze dar mai mult il atrage cand vede ca zice asa ceva

| darrio2007 a răspuns:

Poate ca sa dea de inteles ghiolbanului sa o agreseze mai cu blandete.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poate o sa ii para rau ca ii "fura" asta.

| LoveSleep a răspuns:

De parcă mi-ar păsa...

| R0R0 a răspuns:

Ca nu stiu cum sa se apare.
Ele cred ca ei nu se vor atinge de o virgină.

| Florentina9210 a răspuns:

Daca e ''virgina'' o va lasa in pace, asa gandeste orice fata. Doar ca, tipul daca e psihopat, nu are treaba. Dar ele pot folosi aceasta ''scuza'' ca sa scape de viol.

| WaterDrop a răspuns:

Citesti prea multe fantezii erotice, ia o pauza.

| raluk27 a răspuns:

Pai se gandesc ca spunand asta (in timpul agresiunii), poate i se face mila aluia si o lasa-n pace.
Gen: "si-asa nu mi-am inceput viata sexuala, chiar vrei ca prima experienta sa fie un viol?"