| chiftelutacrocanta a întrebat:

De ce unii oameni merg acasa stresati de la munca si se uita urat la familie si vorbesc urat cu familia si din astea?

Răspuns Câştigător
| Sociopat a răspuns:

Pentru ca probabil voiau sa vina acasa sa se relaxeze si sa fie singuri.

5 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Din lipsa de educatie.

| Mayhem666 a răspuns:

Bine ai spus "unii", pentru ca eu nu am vazut niciunul care sa faca asta, cel putin nu la mine in familie.

| Mussette a răspuns:

Caci isi varsa nervii pe cei care le permit asta, familia. Ca un strain i-ar intoarce vorbele.

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Asa e, dar depinde de fire. Si eu am momente cand sunt vulcanica, si de la nervii de l a munca sau scoala sau veun personaj din viata, mi var pe altii. straight face