| chiftelutacrocanta a întrebat:

De ce urasc parca oamenii care ma ajuta fara sa simta nevoia sa ma ajute? Tie iti place sa fi ajutat mereu de catre oricine?

14 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

De acum nu te mai ajut cu răspunsuri, mă urăști.

Răspuns utilizator avertizat
| T0T a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

M-ai înduplecat.

Răspuns utilizator avertizat
| T0T a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Dacă te înjur mă vei înjura și tu.

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns:

Imi place sa fiu ajutat doar in cazul in care am nevoie de ajutor, in rest imi place sa fac singur ceea ce am de facut.

| justanotheruser99 a răspuns:

Te-aș jigni daca as răspunde la prima intrebare, așa ca trec direct la a doua.
Nu, in general imi place sa imi rezolv singura problemele, ma enervează cand altii se baga, ca si cum ar stii ei totul, insa trebuie sa recunosc ca nu pot face totul singura, așa ca uneori accept ajutor din partea persoanelor cunoscute.

| T0T a răspuns (pentru justanotheruser99):

Dacă vreau să mă bag nu mă vei opri.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru T0T):

Poate ca nu.winking

Răspuns utilizator avertizat
| August99 a răspuns:

Dar eu vreau sa ajut sad

Răspuns utilizator avertizat