| KillMePlease a întrebat:

De ce v-ati facut cont pe TPU?

35 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa mai rad de copii astia si sa mai ajut omu la nevoie

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
La inceput cautam ceva pe google si am "aterizat" pe TPU.
Am vazut ca multi cereau sfaturi/ajutor, si am zis..de ce nu?
Si uite asa mi-am facut cont in 2010, iar din 2011 ajut comunitatea pentru ca imi place
O zi buna sa aihappy

| IsabelaIssa a răspuns:

Imi place sa dau sfaturi si sa ajut acolo unde pot. Ma delecteaza treaba asta. happy Totodata ma si distrez la unele intrebari zapacite. happy

| CristiB93 a răspuns:

Datorita faptului fiindca pentru-ca e cel mai tare site. Am cunoscut o multime de persoane interesante aici. Am avut si o iubita de aici laughing ( a tinut destul de mult relatia ). Am facut si bani, am primit ajutor la multe probleme pe care le-am avut.
Deci a meritat din plin ca mi-am facut cont aici.

| AlexanderAdrian a răspuns:

In nici un caz pentru trolling din asta de internet asezonat cu insulte si injurii.

Imi place uneori sa-mi dau cu parerea si sa dezbat unele subiecte si imi face placere sa stiu ca pot ajuta si cu raspunsuri la obiect atat cat cunosc si eu unele aspecte sau situatii.

| OldSoul a răspuns:

Pentru ca am raspunsuri la o parte din intrebarile adresate aici, si pentru ca pot si vreau sa ajut.

| RainmakerX a răspuns:

Pai cam astea au fost motivele:
1.Nu aveam ce sa fac si era vara.
2. Vroiam sa ajut oameni.
3. Vroiam sa dau opinii fara sa fiu judecat pentru ele.
4.Imi placea la nebunie ce posta TPU pe facebook.
5.Cam atat.

| KillMePlease explică:

Yeeeeey, ce frumoasa-i viataaa, iuuuhuuu

| KamaSutra a răspuns:

Pentru ca mi s-a parut interesant

| AirănMeidăn a răspuns:

ca mi-a zis o colega de site

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Ca sa ajut oamenii

Răspuns utilizator avertizat
| Geanin a răspuns:

Ca sa ma marit cu o fata frumoasa si sa-mi suga pul@!

| KillMePlease explică (pentru Geanin):

Stai asa, in raspunsul tau se gasesc nenumarate anomalii...o.O
Sa te mariti (ceea ce fac fetele; fetele se marita, baietii sa insoara) si totusi fata cu care te,, mariti'' sa-ti...mda...Desi tu esti fata, pentru ca te,, mariti''. O.o
Apai numa' Dumnezeu stie ce-i cu tinie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai stiu.

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Sa stii ca nici eu nu mai stiu... worried

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca...nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul cont l-am facut in 2009 laughing deci nu prea mai stiu, imi placea sa raspund la intrebari. Contul asta l-am facut ca sa raspund intrebarilor legate de beauty.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa intreb de probleme unui prieten care este foarte emotiv si are un caracter de fata

Răspuns utilizator avertizat
| unprietenaproape a răspuns:

Simteam nevoia sa vorbesc cu cineva

| GhostRider02 a răspuns:

Sa primesc anumite sfaturi gen : ceva filme? etc

| Scintilla a răspuns:

Din curiozitate.

| Alex5620 a răspuns:

Sa te ajut pe tine cu raspunsuri.

| KillMePlease explică (pentru Alex5620):

Asta-i in mod clar motivul...laughing

| Karabatic a răspuns:

Deoarece am vrut sa ajut oamenii, dar sa fiu si eu ajutat la randul meu