| August99 a întrebat:

De ce v-ati facut cont pe TPU?

47 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am vazut multi adolescenti dezorientati

| IsabelaIssa a răspuns:

Imi place sa dau sfaturi, are de asemenea si o parte amuzanta. si imi place sa socializez.

| Speed99 a răspuns:

Nu mai tin minte, a fost in Iulie 2011. Insa tin minte exact vremea de-afara din ziua in care mi l-am facut, si tot ce am facut in acea zi. Ciudat.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Am spus asta in ultima mea intrebare postata. ^_^ Adica acum... foarte mult timp laughing

Oricum, mi-am facut cost sa pot sa gasesc ce cautam.

| T0T a răspuns:

Nu mai știu, a fost demult.

| anonimg a răspuns:

Mi-am facut cont pentru ca aveam nevoie de ajutor. La prima mea intrebare.

| OldSoul a răspuns:

Contul l-am facut din plictiseala.
Raspunsurile le dau din dorinta de a ajuta, de a face un bine.

| Doub a răspuns:

Să pun o amărâtă întrebare despre un vaccin şi uite unde am ajuns...

| Mayhem666 a răspuns:

Pentru ca voiam sa vad un film, si nu stiam cand apare. La inceput nu prea intram pe TPU, dar de cateva luni a inceput sa imi placa, si acum stau aici mai tot timpul.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Am crezut ca aici pot sa rad de altii dar cand colo rad ei de mine. Iar eu ma enervez din cauza ca se sterg posturi total inocente gen "azi e vineri ".

Răspuns utilizator avertizat
| Deaad a răspuns:

Ca sa intreb daca mai e pe piata o jucarie la vremea aia cand eram mic, acum 6-7 ani.

| Mieeez666 a răspuns:

In 2012 mi-am facut primul cont... dracu mai stie de ce.
Din plictiseala cel mai probabil.

| Divy a răspuns:

Sigur TPU știe mai bine ca mine de ce mi-am făcut cont laughing

| August99 explică (pentru Divy):

Spune-ne si noua laughing

| Divy a răspuns (pentru August99):

De unde vrei să știu eu confused eu nu sunt TPU laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Pentru că Toți Pentru Mine răspund la întrebări și aveam nevoie de ajutorul lor la problemele mele.
The end.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 2009 mi-am facut primul cont si l-am facut pentru fundite dar ramasesem pentru ca imi placeau oamenii care frecventau site-ul atunci. Cu unii pastrasem legatura pana acum 1 an sau doi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt consumator compulsiv de conturi.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Pentru ca am cautat un raspuns la ceva si am gasit siteul

| Xelon a răspuns:

Ca sa am pe ce pierde timpul atunci când sunt in cantonament, dar frumos ar fi ca daca tot ai intrebat sa ne spui si tu, nu?

| August99 explică (pentru Xelon):

Eu nu mai stiu exact de ce ca in 2012 am facut contul. Dar am revenit acum pentru ca voiam sa conversez cu lumea.

| Xelon a răspuns (pentru August99):

Auzi, nu ca ar fi treaba mea da nu ii cam tarziu pentru tine?

| August99 explică (pentru Xelon):

Cati ani crezi ca am? laughing

| Xelon a răspuns (pentru August99):

Iti spun din start ca nu am o intuitie prea buna, 14?

| August99 explică (pentru Xelon):

Am 17 happy

| Xelon a răspuns (pentru August99):

Chiar daca ai 17 tot ii cam tarziu, nu ai maine scoala?

| August99 explică (pentru Xelon):

Nu e tarziu deloc. Si nu, nu am maine scoala.

| Xelon a răspuns (pentru August99):

Atunci ai o scuza, pana la cat stai de obicei?

| August99 explică (pentru Xelon):

Pana cand mi se face somn. Nu am o ora. Spre exemplu ieri am stat pana la 7 dimineata. Dar ce conteaza cat stau eu treaza? laughing

| Xelon a răspuns (pentru August99):

Da,ma gândeam sa te provoc la un pariu, nu de alta dar eu sunt parior, este 2, 44am daca stai treaza pana la4 castigi daca nu castig eu,

| August99 explică (pentru Xelon):

Ok

| Xelon a răspuns (pentru August99):

La 4 daca imi trimiti mesaj castigi ceva de pe TPU, vot sau ce vrei tu

| Josh165 a răspuns (pentru August99):

Sunt curios, cine a castigat pariul?(:

| Xelon a răspuns (pentru Josh165):

Ti-as spune, dar nu vreau sa o fac de ras(: (: (:

| August99 explică (pentru Josh165):

Eu am castigat happy

| Xelon a răspuns (pentru Josh165):

Te pacaleste, de fapt eu am castigat.

| Josh165 a răspuns (pentru Xelon):

No hai ma, fiti seriosi acum, care o castigat pe bune?

| Xelon a răspuns (pentru Josh165):

Eu nu inteleg ce conteaza cine o castigat in pariu de 2 lei chiar nu pricep ce esti asa curios.

| Josh165 a răspuns (pentru Xelon):

Pai tocmai ca o fost un pariu de 2 lei, poti sa imi spui.

| Josh165 a răspuns (pentru August99):

Pe bune tu?
Ca tovarasul tau nu vrea sa imi spuna.

| AIeXxX a răspuns:

Ca sa pot pune intrebari stupide, daaa

| ălkjmhgf a răspuns:

Nu-mi amintesc, au trecut mulți ani.

| gaby24 a răspuns:

Am contul de cand comunitatea era micuta nu atat de mare.

| Ventilator12345 a răspuns:

Asta ma intreb si eu...

| Anonymous692 a răspuns:

Pai... Prin 2013 mi-am facut primul cont TPU, dar nu-mi amintesc de ce